Bitcoin i inne kryptowaluty obecnie są jednymi z najciekawszych ofert inwestycyjnych

bitcoin

W ciągu ostatnich kilku miesięcy nastąpił znaczny wzrost cen większości głównych walut wirtualnych, a perspektywy na najbliższą przyszłość również wyglądają bardzo obiecująco. Oczywiście jednak pierwszym pytaniem, które powinien zadać sobie potencjalny inwestor, jest to, jak kupić kryptowalutę i którą z wielu dostępnych platform inwestycyjnych wybrać? Ten wybór będzie naprawdę ważny, ponieważ różne platformy do inwestowania w kryptowaluty często oferują bardzo różne funkcje i różnią się mechanizmami działania. Różnice mogą dotyczyć zarówno podaży dostępnych aktywów inwestycyjnych, jak i wielkości prowizji, dostępnych metod płatności lub wreszcie gotowych strategii inwestycyjnych. Ponadto, jeśli potrzebujesz wymiennika kryptograficznego, przejdź na stronę klikając w link. W tym tekście przyjrzyjmy się bliżej trzem dość znanym platformom, które pozwalają inwestować w bitcoiny i inne wirtualne waluty. Dzięki niemu dowiesz się, jak zacząć inwestować w kryptowaluty, jak bezpiecznie kupić swój pierwszy bitcoin i jaką platformę wybrać. Jeśli potrzebujesz niezawodnej wymiany kryptowalut, jesteś we właściwym miejscu. Godex to jedna z platform, która dba o bezpieczeństwo klientów i dokładnie sprawdza każdego inwestora. Oznacza to, że do rejestracji będzie wymagane między innymi potwierdzenie tożsamości.

Jak inwestować w kryptowalutę i inne aktywa za pośrednictwem Godex?

Na samym początku mamy założyć konto i wybrać interesujący nas status Inwestora (możesz wybrać: niezależny inwestor, handel kopiami i popularny inwestor). Platforma poprosi nas o podanie naszych danych osobowych. Następnym krokiem jest potwierdzenie tożsamości. W tym momencie musisz wysłać skan lub zdjęcie swojego dowodu osobistego lub paszportu. W następnym kroku konieczne będzie potwierdzenie adresu zamieszkania. W związku z tym Godex akceptuje poniższe rodzaje dokumentów: · Listy wysłane do nas przez urząd gminy lub miasta · Dokument zawierający rozliczenie podatku dochodowego · Rachunki, na przykład za internet, telefon, prąd lub gaz · Wyciąg z konta bankowego lub karty kredytowej (jeśli dokument zawiera nasz adres) · Umowa najmu nieruchomości · Dokument wydany przez naszego pracodawcę. Po zweryfikowaniu naszych danych osobowych i miejsca zamieszkania możemy zacząć inwestować zarówno w kryptowaluty, jak i w umowy wymiany, w walutę obcą, kontrakty oparte na kryptowalutach, surowcach i indeksach giełdowych.

Najważniejsze zalety Godex:

  1. Posiadanie zaawansowanych narzędzi inwestycyjnych, zwłaszcza funkcji kopiowania transakcji. 2. Wiele różnych metod płatności. 3. Bogata oferta aktywów 4. Dostępność wersji demonstracyjnej platformy, dzięki której możemy poznać Godex inwestując wirtualne środki. 5. Przejrzysty i intuicyjny interfejs strony.

 

One thought on “Bitcoin i inne kryptowaluty obecnie są jednymi z najciekawszych ofert inwestycyjnych

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.