Najlepsze automaty Hot Spot do gry

automaty do gry

Nie da się ukryć, że wśród automatów do gry ogromnym zainteresowaniem graczy cieszy się ranking kasyn online. Przez ostatnich kilkanaście lat powstało całkiem sporo automatów typu Hot Spot, przez co można je znaleźć w wielu kasynach internetowych. Postanowiliśmy zatem wyróżnić kilka najlepszych gier tego typu.

Sizzling Hot

Zanim jednak przejdziemy do opisu tej gry, chcielibyśmy nadmienić, że gry typu hot spot to najczęściej bardzo proste w sobie automaty, które najczęściej pozbawione są symboli specjalnych, gier bonusowych. Mają one wyglądem i mechaniką nawiązywać głównie do dawnych maszyn barowych.

Sizzling Hot oraz jego rozszerzona wersja Sizzling Hot Deluxe to chyba najbardziej znane automaty hot spot na rynku. Jest to gra stworzona przez firmę Novomatic. Mamy tutaj do czynienia z automatem do gry składającym się z 5 bębnów oraz 3 rzędów symboli. Gracze przy okazji mogą liczyć na 5 linii wypłat. Sizzling Hot jak i większość automatów hot spot posiada przede wszystkim symbole owoców na bębnach. Dlatego też na walcach można wylosować arbuzy, śliwki, cytryny, pomarańcze, winogrona, wiśnie. To całkiem prosty jednoręki bandyta, który może jednak przynieść graczom całkiem wysokie wygrane.

Always Hot

Jest to kolejny slot hot spot od marki Novomatic. Wiele osób ceni sobie ten prosty automat do gry, który pod wieloma względami przypomina dawne maszyny do gry, które można było spotkać w salonach gier czy nawet barach. Always Hot zbudowany jest z 3 bębnów z 3 rzędami symboli, jak i również posiada 5 stałych linii wygrywających. Także i tu obecne są podobne symbole: gwiazdki, pomarańcze, śliwki, cytryny, arbuzy, winogrona, dzwonki, wiśnie. Najwyższą wygraną w grze jest aż 60 tysięcy kredytów.

Burning Hot

Tym razem dzieło pochodzące od marki Euro Game Technology. Gra ta jest nieco nowocześniejsza niż wymienione 2 wcześniej. Posiada 5 bębnów z 3 rzędami znaków oraz 5 linii wypłat z 3 poziomami kredytu dla zakładu. Gra ta także posiada standardowe symbole owocowe, jednak producent wprowadził w niej również i specjalne znaki. Są to wild oraz scatter. Najwyższa standardowa wygrana w grze wynosi aż 180 tysięcy kredytów. To jednak nie wszystko, gdyż Burning Hot zawiera w sobie 4 progresywne jackpoty, z których największy może przynieść nawet kilka milionów kredytów!

Ultra Hot

Ultra Hot to kolejny na naszej liście jednoręki bandyta typu hot spot od marki Novomatic. Również i ona ma w jak największym stopniu graczom przypominać dawne maszyny wrzutowe. Automat ten zbudowany jest z 3 bębnów z 3 rzędami symboli oraz 5 linii wygrywających. Także i tutaj występują na bębnach symbole owoców jak śliwki, cytryny, pomarańcze, wiśnie, obok których dostępne są dzwonki, 7, BAR oraz X.

Ultimate Hot

Na koniec inne dzieło od Euro Games Technology. Jak w przypadku Burning Hot również i Ultimate Hot jest o wiele ładniejszym i nowocześniejszym slotem online. Gra ta posiada 3 bębny z 3 rzędami symboli oraz 5 linii do obstawienia. Symbolika jest dokładnie taka sama, czyli znaki owoców, gwiazdki, 777. W grze można zdecydować się na jeden z trzech poziomów kredytów, co ma wpływ na wysokość zakładu oraz samej wygranej. Producent umieścił tu aż 4 progresywne jackpoty, z których najwyższy zapewnia nawet powyżej 4 mln kredytów.

To oczywiście nie wszystkie automaty hot spot, które warte są uwagi. Polecamy sprawdzić również Hot Target, Red Hot Fruits, Magic Hot, Hot 777, Hot and Cash czy też 40 Super Hot.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.