Testery-perfum

Testery perfum: dlaczego warto je kupować?

Opublikowano: 28 września 2023

Większość z nas nie wyobraża sobie poranka bez spryskania ciała ulubionymi perfumami. Piękny zapach dodaje nam pewności siebie, pozwala wyróżnić się z tłumu, podkreślić swój status zawodowy i majątkowy, daje przewagę w rozmowach biznesowych etc. Warto natomiast wiedzieć, że na zakupie perfum można sporo zaoszczędzić. Wystarczy tylko wybierać testery perfum, którym bliżej przyglądamy się w naszym artykule.

Czym są testery perfum?

Testery perfum to pełnowartościowe, oryginalne perfumy zamknięte w niefabrycznym opakowaniu zastępczym – najczęściej w zwykłym flakoniku z plastikową nakrętką czy korkiem. Na takim flakoniku zawsze znajduje się słowo „Tester” lub fraza „Only for demonstration”, uzupełniona o nazwę danego zapachu.

Testerów perfum nie powinno się mylić z próbkami. Te drugie są oferowane zupełnie za darmo, rozdawane np. w perfumeriach czy dołączane do zakupionych produktów kosmetycznych i służą jedynie przetestowaniu konkretnego zapachu i zachęceniu do jego zakupu w pełnej pojemności.

Testery są natomiast produktami reklamowymi. Producenci wypuszczają je na rynek w celu przede wszystkim wypromowania zapachów, zebrania feedbacku od klientów oraz upewnienia się, że warto dalej rozwijać daną linię zapachową. Testery umożliwiają również sprawdzenie zapachu w perfumerii czy w drogerii bez otwierania fabrycznego opakowania produktu.

Zdarza się, że na rynek trafia tak dużo testerów, że te stają się w końcu produktami oferowanymi w standardowej sprzedaży. Nie posiadają oryginalnego flakoniku i opakowania kartonowego, natomiast ich skład jest dokładnie taki sam, jak seryjnie produkowanych perfum. Są przy tym oferowane w znacznie atrakcyjniejszej cenie – różnica może sięgać kilkudziesięciu złotych na pojedynczym flakoniku.

Więcej o testerach perfum, a także mitach na ich temat, w które nie warto wierzyć, czytaj w artykule na stronie super-drogeria.pl/pl/blog/czym-sa-testery-perfum-i-dlaczego-sa-tansze-1692708784.html.

Dla kogo są testery perfum?

Testery perfum to bardzo fajna propozycja dla osób, które nie lubią przepłacać. Jeśli nie ma dla Ciebie znaczenia to, w jakim flakoniku zamknięte są perfumy, a liczy się wyłącznie ich zapach, trwałość i intensywność, to jak najbardziej warto zaoszczędzić trochę pieniędzy i kupić tester.

Zakup testera śmiało możemy też rekomendować osobom, które mają już swojego faworyta, nie myślą o zmianie i mogą bez ryzyka nabyć swój ulubiony zapach w zastępczym opakowaniu za dużo niższą cenę.

Testery perfum są również świetnym rozwiązaniem dla osób, które lubią być zaskakiwane i mają w zwyczaju kupowanie perfum w ciemno, bez ich wcześniejszego sprawdzenia np. w drogerii stacjonarnej. Tutaj ryzyko pomyłki jest stosunkowo niewielkie (niski koszt testera), a jeśli wybierzesz zapach po uprzedniej analizie kompozycji, to raczej powinien on przypaść Ci do gustu.

Kupowanie testerów polecamy też każdemu, kto często zmienia zapachy w zależności od nastroju, pory roku czy okazji – dzięki niższej cenie można sobie pozwolić na zakup kilku flakoników.

Na pewno natomiast nie należy rozpatrywać testerów w kategorii upominków. Brak oryginalnego opakowania, zwłaszcza flakonika, powoduje, że takie perfumy nie mają dużej wartości prezentowej.

Gdzie kupisz testery perfum?

W poszukiwaniu testerów warto zajrzeć do drogerii i perfumerii, najlepiej internetowych, gdzie bardzo często można natrafić na atrakcyjnie wyceniony produkty w zastępczych opakowaniach – włącznie z perfumami z naprawdę wysokiej półki.

Ważne jest przy tym to, aby nie dać się skusić na zakup testerów np. na portalach społecznościowych czy ogłoszeniowych, ponieważ tam kwitnie handel podróbkami – a brak oryginalnego opakowania dodatkowo utrudnia odróżnienie falsyfikatu od pełnoprawnego produktu perfumeryjnego.

Oryginalne testery perfum, w tym czołowych domów mody, jak Dior, Givenchy, Armani, Carolina Herrera, Montale, Paco Rabanne czy Dolce&Gabana, są dostępne w stałej ofercie Super Drogerii – jednej z najlepiej ocenianych drogerii internetowych.

Z pełną ofertą testerów perfum zapoznasz się na stronie https://www.super-drogeria.pl/pl/menu/testery-perfum-364.html.

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
nawilżenie skóry
Każdego dnia nasza skóra jest narażona na działanie...
Kosmetyki do brody
Zadbany męski zarost z krótką czy dłuższą brodą lub wąsami u...
Paco Rabanne
Lato jest dla większości z nas najbardziej wyczekiwaną porą...
perfumy z alkoholem
Nic tak dobrze nie pasuje do eleganckiego mężczyzny, jak wyk...
Nowe artykuły
Zawroty głowy to powszechny objaw, który może dotknąć każdeg...
Klapki męskie są nieodłącznym elementem garderoby wielu mężc...
Embarking on the delightful and meaningful journey of choosi...