bezkaloryczny olej

Bezkaloryczny olej do smażenia – “Dzika Oliwa SFD”

Opublikowano: 5 grudnia 2018

Smażony kurczak, kotlety schabowe, klopsy – kto nie lubi tych potraw? Nie jest przesadą stwierdzenie, że w większości przypadków smażone dania są po prostu smaczniejsze niż pieczone czy tym bardziej gotowane. Problem w tym, że podczas przygotowywania jedzenia na patelni trzeba użyć tłuszczu, który jest wysokokaloryczny i znacząco podwyższa wartość energetyczną potrawy.

Smażąc danie na oleju, maśle czy oliwie, wchłania ono tłuszcz, który następnie zostaje spożyty na talerzu. Nie trzeba skomplikowanych wyjaśnień, żeby dojść do wniosku, że jest to bardzo niekorzystne zjawisko dla każdego, kto chce schudnąć.

Smażone potrawy są smaczne i soczyste, dlatego przeważnie wolimy je od gotowanych lub pieczonych. Niestety, smażenie ma swoją cenę w postaci wysokiej kaloryczności, ponieważ wymaga zastosowania tłuszczu. A gdyby tak użyć bezkalorycznej Dzikiej Oliwy od SFD? Wypróbuj ją osobiście i przekonaj się, że zdrowe i dietetyczne smażenie jest możliwe!

Smażenie może być zdrowe

Jeśli liczysz kalorie i chcesz się pozbyć zbędnych kilogramów, dodatek w postaci wysokokalorycznego tłuszczu podczas smażenia jest ostatnim, na czym ci zależy. Ponieważ dążysz do tego, żeby redukować spożycie kalorii, smażenie na oleju nie jest ci w smak. Jednocześnie nie chcesz rezygnować ze swoich ulubionych, smażonych potraw. Co w takim razie zrobić? Jak wyjść z tej tragicznej, zdawałoby się, sytuacji? Rozwiązanie okazuje się prostsze, niż można by przypuszczać – jest nim Dzika Oliwa od SFD.

Dzika Oliwa SFD – zdrowy, dietetyczny i smaczny tłuszcz do smażenia

Dzika Oliwa od SFD to najlepszy sposób na dietetyczne i zdrowe potrawy wprost z patelni. Wystarczy jedna porcja, czyli pojedyncze rozprowadzenie tłuszczu, żeby zapewnić odpowiednie warunki do smażenia. W ten sposób nie podwyższasz wartości energetycznej potrawy, ponieważ pojedyncza porcja Dzikiej Oliwy od SFD (0,22ml) zawiera zaledwie 0,2 kcal, czyli to co nic. Całe opakowanie (200 ml) ma niecałe 182 kcal; takie samo opakowanie tradycyjnej oliwy z oliwek ma prawie 1770 kcal. Dzięki temu produktowi z jednej strony nie ryzykujesz znacznym zwiększeniem kaloryczności w codziennej diecie, a z drugiej nie rezygnujesz ze swoich ulubionych, smażonych dań.

Dzika Oliwa od SFD powstała z najwyższej jakości surowca przy zastosowaniu wyłącznie naturalnych, mechanicznych metod tłoczenia, o czym świadczy oznaczenie Extra Virgin. Zapewnia więc znakomite właściwości smakowe i prozdrowotne, pozwalając na wykorzystanie wszystkiego, co najlepsze w oliwie z oliwek. W codziennym użytkowaniu docenisz także niezwykle praktyczną formę zapakowania w postaci butelki, która umożliwia rozpylenie niewielkiej ilości tłuszczu bezpośrednio na patelni, bez ryzyka wylania zbyt dużej porcji.

Jeżeli więc nie chcesz rezygnować z ulubionych, smażonych potraw, a jednocześnie zależy ci na jak najmniej kalorycznej diecie, sięgnij po Dziką Oliwę od SFD.

Polecamy również artykuł na temat białka.

Źródło: sfd.pl (materiał promocyjny)

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *