gilzy slim

Czym są gilzy slim? Sprawdź, co je wyróżnia!

Opublikowano: 24 sierpnia 2022

Samodzielne produkowanie papierosów to rozwiązanie, które cieszy się coraz większą popularnością. Nic w tym dziwnego – palenie tradycyjnych produktów może Cię sporo kosztować. Szukając oszczędności, warto kupić nabijarkę, tytoń oraz opakowanie gilz i spróbować swoich sił w tworzeniu własnych papierosów. Jeżeli uwielbiasz cienkie warianty, koniecznie zaopatrz się w gilzy slim, dzięki którym odtworzysz swój ulubiony produkt! Czym tak właściwie jest ten rodzaj gilz i czym się różni od pozostałych? Jak go używać? Odpowiedzi na nurtujące Cię pytania udzielamy w naszym dzisiejszym artykule.

Gilzy papierosowe – co to takiego?

Jeżeli dopiero stawiasz pierwsze kroki w tworzeniu tzw. samoróbek, być może wiele kwestii jest jeszcze dla Ciebie niezrozumiałych. Zastanawiasz się, czym tak właściwie są gilzy papierosowe? Już spieszymy z odpowiedzią! Gilzy to nic innego jak zwinięte bibułki, najczęściej z filtrem, które są już niemal gotowe do użycia. Wystarczy napełnić je ulubionym tytoniem – zrobisz to za pomocą specjalnego urządzenia, jakim jest nabijarka. Właśnie w ten sposób stworzysz swoje własne, niepowtarzalne papierosy!

Czym są gilzy slim?

Kiedy już wiesz, czym są gilzy papierosowe, z pewnością zastanawiasz się, czym się różnią tradycyjne warianty od tych w wersji slim? Otóż tym, co je różni, jest przede wszystkim średnica. W przypadku gilz slim jest ona nieco mniejsza. Dzięki temu możesz odtworzyć smak i aromat swoich ulubionych, cienkich papierosów. Nie wiesz, gdzie szukać tego rodzaju produktów? Z całą pewnością znajdziesz je w kategorii sklepu internetowego https://www.wicik24.pl/Gilzy/Slim oferującego wiele przydatnych akcesoriów dla każdego palacza i vapera!

Jak używać gilz slim?

Już wiesz, że gilzy w wersji slim od swoich tradycyjnych zamienników nie różnią się niczym, poza średnicą. Dlatego też sposób ich użycia wygląda dokładnie tak samo! Jak już wspominaliśmy, do zrobienia swoich własnych papierosów potrzebujesz profesjonalnego urządzenia, czyli nabijarki. Jej użycie nie jest skomplikowane – wystarczy, że będziesz postępował zgodnie z instrukcją producenta dołączoną do produktu. Najczęściej cała praca polega na równomiernym ułożeniu tytoniu w urządzeniu, a następnie nałożeniu końcówki gilzy na plastikową nasadkę. Po zamknięciu nabijarki należy docisnąć górną część oraz przesunąć ruchomy element do końca i z powrotem. Teraz Twój papieros jest już gotowy, a Ty możesz cieszyć się jego niepowtarzalnym aromatem!

materiał zewnętrzny 

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
Zawroty głowy
Zawroty głowy to powszechny objaw, który może dotknąć każdeg...
Jak obniżyć ciśnienie krwi
Jak wynika z wielu badań co trzeci Polak ma problemy...
Domek narzędziowy
Jeśli masz ogród, to na pewno znasz problem przechowywania n...
WhatsApp
Bardzo wiele osób korzysta obecnie z programu WhatsApp. Pozw...
Punkt G
Osiągnięcie satysfakcji seksualnej u kobiet jest nieco bardz...