Fame MMA

Rośnie popularność Fame MMA. 30 marca zawalczy siostra Godlewska

Opublikowano: 22 marca 2019

Fame MMA 3 to już trzecia edycja freak fight, czyli walk celebrytów i osób niezwiązanych na co dzień ze sportami walki, w tym przypadku popularnych Youtuberów i influencerów. Największe zainteresowanie budzi walka Esmeraldy Godlewskiej (wspólnie z siostrą zdobyła popularność bardzo niekonwencjonalnymi wykonaniami kolęd i innych przebojów) z Martą „Linkimaster” Linkiewicz (która sama siebie określa mianem patoinfluencerki).

Najbliższa edycja odbędzie się 30 marca 2019 r. w łódzkiej Atlas Arenie. Osoby, które nie będą mogły przybyć na galę osobiście, mają możliwość obejrzenia jej on-line w formie PPV po uiszczeniu kwoty 19,99 zł.

Kto będzie walczył? Zobaczymy wielu Youtuberów i gwiazd Instagrama. Wśród walczących znajdą się m.in. Szymon Kasprzyk (znany jako Isamu), Dawid Malczyński, Piotr Witczak (znany również jako Bonus BGC), Filip Marcinek (aka Filipek), Dawid Abroziak (Ambro), Krystian Wilczak (Krycha), DeeJay Pallaside, Marcin Wójcik (pseudo Mnich) oraz Maksymilian Wiewiórka, znany jako Wiewiór.

Jak większość walk, również we wspomnianej gali istnieje możliwość obstawiania wyników. Można to zrobić u jedynego bukmachera w Polsce, który jest sponsorem gali – na stronie LVBet https://lvbet.pl/fame-mma. Po rejestracji, należy dokonać wpłaty, zasilając konto odpowiednią kwotą, a następnie zacząć obstawiać wybrane walki.

Głównym założeniem gali jest przyciągnięcie uwagi jak największej liczby osób, co z edycji na edycję udaje się coraz lepiej, ze względu na popularność walczących celebrytów. Poprzednia edycja odbyła się w październiku i cieszyła się dużym zainteresowaniem.

Źródło: www.super-nowa.pl

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści