WhatsApp

Jak zalogować się na WhatsApp na innym telefonie?

Opublikowano: 16 sierpnia 2023

Bardzo wiele osób korzysta obecnie z programu WhatsApp. Pozwala on nie tylko dzwonić do różnych ludzi bez ograniczeń, ale również wymieniać się wiadomościami czy tworzyć relację. Dzięki temu zyskał sporą popularność. Czy jednak można śledzić wiadomości WhatsApp? Jak sprawdzić kto z kim rozmawia na WhatsApp? Przekonaj się!

Sprawdzanie aktywności na WhatsApp z mSpy

Aplikacje szpiegowskie posiadają bardzo szeroki arsenał możliwości. Jeśli interesuje Cię numer jak wlamac sie na instagrama i inne media społecznościowe, to oprogramowanie może Ci pomóc. Pozwalają one nie tylko na śledzenie lokalizacji czy analizowanie wysłanych wiadomości SMS, ale również na:

  • przeglądanie aktywności w mediach społecznościowych,
  • nagrywanie ekranu,
  • ograniczanie pewnych treści lub aplikacji,
  • zapis użytych klawiszy,
  • tworzenie statystyk i raportów.

Z tych powodów aplikacje do szpiegowania są bardzo wygodne. Jeśli lubisz mieć wszystko w jednym miejscu, jest to opcja dla Ciebie.

Na rynku znajdziesz bardzo wiele aplikacji szpiegowskich, jednak naszym zdaniem najwięcej uwagi warto poświęcić mSpy. Jest to profesjonalne oprogramowanie, które ułatwia nie tylko zwykłe śledzenie, jak również kontrolę rodzicielską. W obu przypadkach sprawdzanie aktywności na WhatsApp to będzie bułka z masłem – monitorowanie rozmów, wiadomości i multimediów znajdziesz w pakiecie usług.

Oprócz tego możesz liczyć na całodobowe wsparcie techniczne oraz bogatą dokumentację, która pozwoli Ci dowiedzieć się, co potrafi ten program.

Jak podglądać kogoś na WhatsApp Web?

Jeśli jednak aplikacje do szpiegowania Cię nie przekonują i szukasz innych opcji, mamy dla Ciebie dobre wiadomości. Istnieje kilka innych sposobów, by sprawdzić czyjeś wiadomości na WhatsApp. Jedną z nich jest uzyskanie dostępu do konta przez internetowy serwis WhatsApp Web.

WhatsApp Web pozwala na zalogowanie się na konto WhatsApp w komputerze. Żeby aktywować tę funkcję:

  1. Wejdź na WhatsAppa na docelowym telefonie.
  2. Kliknij ikonę trzech kropek w prawym górnym rogu.
  3. Wejdź do zakładki „Połączone urządzenia” i kliknij przycisk „Połącz nowe urządzenie”.
  4. Wejdź na komputerze na stronę serwisu i zeskanuj telefonem kod QR, który się na niej pojawi.
  5. Gotowe! Twój komputer jest połączony z kontem WhatsApp!

Opcja wymaga jednak fizycznego dostępu do śledzonego telefonu. Poza tym właściciel w każdej chwili może zakończyć Twoją sesję, co jest sporym minusem.

Jak sprawdzić z kim mąż pisze na WhatsApp? Jednorazowe hasło

Alternatywnym rozwiązaniem jest wysłanie jednorazowego hasła do serwisu WhatsApp. Jest to jednak operacja z gatunku „wóz albo przewóz”. Osoba, którą chcesz śledzić dowie się o tym, ponieważ otrzyma maila oraz SMS z jednorazowym hasłem. Będziesz mieć zatem mało czasu i zostawisz po sobie ślad.

Co prawda metoda pozwoli Ci podglądać kogoś na WhatsApp, jednak wyłącznie wtedy, gdy będziesz posiadać dostęp do telefonu oraz maila danej osoby. Zdajemy sobie sprawę, że może to być bardzo trudne, dlatego wspominamy o tej opcji jako raczej o ciekawostce niż faktycznym sposobie na włamanie na WhatsApp.

Jak wejść komuś na WhatsApp przez Google Drive?

Jak wejść komuś na WhatsApp przy pomocy Google Drive? Właściwie nie jest to możliwe, jednak istnieje sposób, który może stanowić całkiem ciekawy zamiennik. O co chodzi? O kopię zapasową.

Wiele osób – w trosce o swoje dane – decyduje się na regularne wykonywanie kopii zapasowych w chmurze. Jednym z takich miejsc jest właśnie Google Drive. Jeśli osoba, którą chcesz śledzić zapisuje swoje dane WhatsApp na dysku od Google, możesz łatwo zdobyć do nich dostęp.

Wystarczy, że uzyskasz dostęp do połączonego z WhatsAppem konta Google i pobierzesz interesujące Cię pliki. Co prawda nie uzyskasz najbardziej aktualnych danych, jednak ich historia również może się okazać warta uwagi.

Podsumowanie

Jak sprawdzić z kim mąż pisze na WhatsApp? Już pewnie wiesz, że jest to prostsze niż myślisz. Masz do wyboru kilka opcji. Aplikacje szpiegowskie zyskały uznanie wielu użytkowników, jednak nie ma gwarancji, że w Twoim przypadku będą najlepszym rozwiązaniem. Pamiętaj, że dysponujesz również innymi możliwościami, by dowiedzieć się więcej na temat wiadomości WhatsApp innej osoby.

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
alkomat samochodowy
Wakacje to czas, kiedy wielu...
rower MTB
Decyzja o zakupie pierwszego roweru MTB może być znaczącym k...
Ubezpieczenie dla rowerów
"Gdybym mogła cofnąć czas", mówi piosenka Cher. Bolesne słow...
Zawroty głowy
Zawroty głowy to powszechny objaw, który może dotknąć każdeg...
Jak obniżyć ciśnienie krwi
Jak wynika z wielu badań co trzeci Polak ma problemy...