pakiety medyczne

Jakie pakiety medyczne oferują warszawskie przychodnie? Sprawdź teraz!

Opublikowano: 14 lipca 2020

Długie terminy oczekiwania na wizytę lekarską w ramach NFZ to najczęstsza przyczyna, przez którą wiele osób decyduje się na skorzystanie z prywatnych świadczeń. Warto wiedzieć, jaki zakres usług oferowany jest w ramach różnych pakietów.

Pakiet szczepień

W CMP realizowana jest kompleksowa opieka medyczna. Każdy wariant oferuje różnorodne usługi dla rodzin lub indywidualnych klientów. W ramach pakietu szczepień dostępne są konsultacje internistyczne, ortopedyczne oraz neurologiczne dziecka. Abonament medyczny obejmuje również USG stawów biodrowych pacjenta. Opiekun dziecka może ponadto skorzystać z dwuletniego wsparcia przy umawianiu terminów szczepień przeciwko błonicy, tężcowi, krztuścowi, polio, Hib, WZW typu B, pneumokokom, odrze, śwince, różyczce, rotawirusom, meningokomom typu B i ACWY oraz ospie wietrznej. Pakiet można także kupić na raty.

Pakiet podstawowy

W ramach wariantu pacjent może skorzystać z nielimitowanych konsultacji lekarza internisty i pięciu innych specjalistów w prywatnych przychodniach w Warszawie, Piasecznie itd. Pakiet gwarantuje ponadto dostęp do badań diagnostycznych oraz laboratoryjnych. Opcja przeznaczona jest dla pacjentów w każdym wieku. Wariant podstawowy można zakupić w dogodnych ratach bez dodatkowych odsetek. Za niewielką opłatą piętnastu złotych można również skorzystać z badania USG lub specjalistycznej konsultacji.

Wariant optymalny

Pakiet zapewnia dostęp do nielimitowanych wizyt internistycznych i pediatrycznych. Klient może również skorzystać z pomocy dwunastu specjalistów. Rozwiązanie to zapewnia nielimitowany dostęp do badań diagnostycznych i laboratoryjnych. Z usług w ramach abonamentu mogą korzystać osoby w każdym wieku. Przy opłacaniu pakietu w systemie ratalnym nie trzeba martwić się o dodatkowe prowizje i odsetki. Za niewielka opłatą klient może skorzystać z dowolnej konsultacji lekarskiej lub z USG.

Warszawskie przychodnie starają się dostosowywać swoje usługi do zapotrzebowania pacjentów. Warto zatem skorzystać z możliwości zakupu świadczenia medycznego, by uniknąć długich i uciążliwych kolejek do specjalistów.

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
Asertin
Wstęp do tematu leczenia depresji i zaburzeń lękowych oraz w...
Implant zęba
Rozważając implanty zębowe, pamiętaj, że to nie tylko koszto...
Kordiceps Fohow, znany również jako "caterpillar fungus", to...
Dietetyk
W świecie, gdzie codziennie jesteśmy bombardowani informacja...
stomatologia
Wszystkie stosowane we współczesnej protetyce implanty zębow...
Nowe artykuły
Intensywny tryb życia, pośpiech i różnorodność miejsc, w jak...
Wstęp do tematu leczenia depresji i zaburzeń lękowych oraz w...
Rozważając implanty zębowe, pamiętaj, że to nie tylko koszto...