opaska SOS

Nie martw się problemami z pamięcią babci i dziadka — spraw im opaskę SOS z funkcją GPS

Opublikowano: 28 maja 2021

Czy wiesz, że seniorzy stanowią aż 20% wszystkich zaginionych osób? Co ważne, osoby starsze zazwyczaj nie uciekają z domu z tych samych powodów, dla których robią to chociażby nastolatki. Najczęstszą przyczyną zaginięć ludzi w podeszłym wieku są ich problemy z pamięcią. Tego typu zaburzenia mogą być naprawdę niebezpieczne i nieść za sobą bardzo poważne skutki. Na szczęście istnieją sposoby na to, aby odpowiednio zabezpieczyć seniora przed tego typu niebezpieczeństwem. Jednym z nich jest podarowanie bliskiemu opaski SOS z funkcją GPS — urządzenia, które w połączeniu z aplikacją instalowaną na telefonie opiekuna skutecznie chroni starsze osoby przed zaginięciem.

Inteligentna opaska SOS z możliwościa lokalizowania — prosta obsługa

Jeśli pragniesz ze spokojem troszczyć się o bezpieczeństwo swoich bliskich — rodziców lub dziadków — doskonale sprawdzi się tu smartband dla seniora. Tego typu opaska SOS z funkcją GPS i dedykowaną do niej aplikacją gwarantują szereg możliwości, takich jak natychmiastowe wezwanie pomocy, lokalizowanie, połączenia głosowe, wyznaczanie stref bezpieczeństwa, czy dyskretny nasłuch otoczenia. Obsługa tego typu urządzenia nie sprawi seniorowi żadnych trudności — opaska posiada bowiem jedynie dwa duże przyciski — korzystanie z niej jest często dużo prostsze niż używanie standardowego telefonu komórkowego.

opaska SOS

Zalety opaski SOS i dedykowanej aplikacji

Niezależnie od tego, czy Twój bliski na co dzień nie ma problemów ze zdrowiem, czy obawiasz się o to, że podczas spaceru nagle zapomni drogę do domu, opaska SOS będzie dla niego doskonałym zabezpieczeniem i sposobem na to, aby natychmiast wezwał Cię na pomoc. Jeśli senior źle się poczuje, przydarzy mu się wypadek, lub wydarzy się coś niespodziewanego, kiedy ma na swoim nadgarstku smartband i użyje guzika SOS, Ty jako opiekun już po kilku sekundach odbierzesz na swoim telefonie alert SOS z dokładną lokalizacją bliskiej Ci osoby. Umożliwi Ci to szybką reakcję i da czas na wezwanie odpowiednich służb.

Zawsze wiesz, gdzie jest Twój bliski

Opaska SOS z funkcją GPS i dedykowana do niej aplikacja dają Ci pewność, że w każdej chwili dowiesz się, w którym miejscu znajduje się Twój bliski. Jeśli senior zbyt długo nie wraca do domu, nie musisz martwić się i nerwowo, w ciemno, szukać go w najbliższej okolicy. Wystarczy, że uruchomisz aplikację, a po chwili poznasz dokładną lokalizację mamy, taty, babci lub dziadka. Opaska i usługa to spokój, ponieważ wiesz, że zawsze odnajdziesz swojego zaginionego bliskiego! Dodatkowo, dzięki funkcji stref bezpieczeństwa masz możliwość otrzymywania powiadomień za każdym razem, kiedy senior opuści dane miejsce, lub do niego wróci, a nasłuch otoczenia pozwoli Ci na dyskretne przysłuchanie się temu, co dzieje się w otoczeniu osoby, o którą się martwisz. Jeśli więc zależy Ci na komforcie bliskich, a sam chcesz otaczać ich opieką, nawet kiedy nie możesz akurat być obok, opaska SOS z funkcją GPS będzie wygodnym i bardzo praktycznym rozwiązaniem.

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
alkomat samochodowy
Wakacje to czas, kiedy wielu...
rower MTB
Decyzja o zakupie pierwszego roweru MTB może być znaczącym k...
Ubezpieczenie dla rowerów
"Gdybym mogła cofnąć czas", mówi piosenka Cher. Bolesne słow...
WhatsApp
Bardzo wiele osób korzysta obecnie z programu WhatsApp. Pozw...
Korzystanie z samochodu podczas upałów
Letnie upały potrafią skutecznie utrudnić życie kierowcom. S...