Park wodny w Julinku

Park w Julinku wychodzi z nową atrakcją. Pierwsi goście już skorzystali

Opublikowano: 30 czerwca 2022

Julinek Park położony w Lesznie, niedaleko Warszawy, rozwija ofertę o dodatkowe atrakcje. Znajdujący się ok. 30 km od stolicy obiekt rozrywki otwiera nowoczesny park wodny i zachęca wszystkich gości do aktywnego spędzania czasu.

Park wodny w Julinku w sobotę 25 czerwca przyjął pierwszych gości. Otwarty dla turystów oraz podróżników z różnych zakątków świata obiekt oferuje mnóstwo atrakcji, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Do dyspozycji oddano m.in. strefę basenową poziomowaną do głębokości 2 m, cztery kurtyny wodne, pięć zjeżdżalni, których łączna długość wynosi 167 m, oraz dziesięć wodnych armatek. Co jeszcze czeka na gości w parku wodnym w Julinku?

Park wodny w Julinku − jakie atrakcje czekają na gości?

Stefa basenowa, zjeżdżalnie, kurtyny oraz armatki wodne to nie jedyne atrakcje, które oferuje park wodny. Kompleks został wyposażony również w rekreacyjną strefę z niewielką ilością wody oraz różnorodnymi zabawkami, czyli tzw. spray park. Powstał on przede wszystkim z myślą o udogodnieniach dla dzieci z ograniczoną mobilnością i niepełnosprawnościami.

Podwarszawski park wodny w Julinku gwarantuje wiele niespodzianek, które z pewnością przypadną do gustu najmłodszym. Aktywne spędzanie czasu urozmaicić mają m.in. wodne kaskady, fontanny, wodne koła oraz obrotowe wiaderka. A wszystko to pod gołym niebem. Ponadto przygotowano specjalny program barwnych animacji wodnych, które bez wątpienia zachwycą dzieci. W pobliżu basenu znajdują się także sprzęty pomocnicze, ułatwiające najmłodszym gościom naukę pływania oraz zwiększające ich bezpieczeństwo, takie jak deski, makarony oraz pianki.

Dodatkowo na terenie parku wodnego znajduje się pięć punktów gastronomicznych. Oferują one smaczne przekąski i smaki różnych kuchni oraz napoje i orzeźwiające drinki. Można skosztować m.in. pysznych lodów, burgerów czy pizzy. Jest to zatem doskonałe miejsce na odpoczynek, spędzenie wolnego czasu z przyjaciółmi, pływanie i leżakowanie. Na terenie obiektu znajduje się także przestronny i bezpłatny parking oraz sklep, w którym można kupić potrzebne akcesoria do pływania, choćby ręczniki czy strój kąpielowy.

Julinek Park oferuje także wiele innych atrakcji plenerowych. Warto wymienić przede wszystkim największy w regionie park linowy, a także wesołe miasteczko, pole do minigolfa, ściankę wspinaczkową oraz ekologiczny plac zabaw. Na terenie obiektu znajduje się także wypożyczalnia rowerów oraz sprzętu sportowego.

Goście z daleka mogą skorzystać również z noclegu − park w Julinku posiada 60 przestronnych i wygodnych pokoi oraz apartamentów rodzinnych.

Julinek park wodny w korzystnej lokalizacji

Park wodny Julinek jest zlokalizowany pod Warszawą, na terenie Leszna, a więc w odległości ok. 30 km od stolicy. Obiekt wybudowano na terenie dawnej bazy cyrkowej w Julinku. Jego powierzchnia wynosi ok. 20 000 m2. Z atrakcji parku można korzystać już od 25 czerwca, natomiast oficjalna inauguracja parku wodnego odbędzie się 10 lipca. Wydarzenie będzie połączone z wystawnym pool party, które zapewni gościom muzyczną rozrywkę oraz dodatkowe, fantastyczne atrakcje.

Położenie parku jest również ogromnym atutem. Lokalizacja obiektu umożliwia łatwy dojazd, dzięki strategicznemu położeniu Julinka. Park znajduje się bowiem w pobliżu trasy A2 i S7, nieopodal Warszawy, Żelazowej Woli i Sochaczewa.

Park wodny Julinek − ceny biletów

Bilety do parku wodnego można nabyć online na stronie internetowej parku: www.julinek.com.pl lub tradycyjnie −w kasie biletowej. Ceny biletów zależą m.in. od liczby osób oraz możliwości skorzystania z ulgi. Ponadto koszty będą inne, jeżeli oprócz wstępu do parku wodnego zdecydujemy się na skorzystanie z innych atrakcji parku w Julinku.

Cennik biletów do parku wodnego prezentuje się następująco:

  • Bilet normalny: 99 zł
  • Bilet ulgowy: 89 zł
  • Bilet rodzinny 2+1: 259 zł
  • Bilet rodzinny 2+2: 339 zł

Park wodny w Julinku przyjazny dla ludzi i środowiska

Park wodny w Julinku powstał z poszanowaniem dla środowiska. Projektanci zastosowali wiele rozwiązań korzystnych z punktu widzenia ekologii. Wykorzystano m.in. funkcjonalne rozwiązania umożliwiające oszczędność wody oraz energii elektrycznej.

Ponadto zadbano o udogodnienia dla gości, w tym osób z ograniczoną mobilnością. Na terenie parku znajdują się także miejsca przeznaczone do wypoczynku i leżakowania oraz rozmaite atrakcje, z których warto skorzystać w czasie wakacji.

Udostępnij ten post:  • Blog Ozonee pisze:

    Super że powstają takie miejsca – jest przestrzeń do przebywania na zewnątrz dla całej rodziny czy całej ekipy. Oby więcej takich miejsc!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
Nowe artykuły
Zawroty głowy to powszechny objaw, który może dotknąć każdeg...
Klapki męskie są nieodłącznym elementem garderoby wielu mężc...
Embarking on the delightful and meaningful journey of choosi...