Przygoda na quadach w Zakopanem. Dzika przyjemność dla każdego faceta

quady w Zakopanem

Adrenalina, relaks dla głowy, świetna zabawa i poznanie Tatr od innej strony niż Krupówki – to wszystko oferują wycieczki na quadach. Spora dawka emocji i dobra zabawa gwarantowane.

Wycieczka na quadach to pomysł na wyrwanie się z dala od zatłoczonego centrum miasta. Dobry sposób na spędzenie czasu ze znajomymi, w męskim gronie, ale też całą rodziną.  Do wyboru wycieczki krótsze i dłuższe, a także z dodatkowymi atrakcjami.

Dla początkujących, dla wtajemniczonych, dla głodnych gór

Jedną z najpopularniejszych męskich, i  nie tylko, letnich atrakcji w Zakopanem są właśnie quady.   Jest to rozrywka nie tylko dla kierowców codziennych i odświętnych, ale dla każdego, kto posiada dokument tożsamości. Jazda quadem nie jest skomplikowana, a przed każdą wycieczką na uczestników czeka instruktaż. Poza tym quady Zakopane  są organizowane z przewodnikiem. Wielu turystów właśnie w zimowej stolicy Polski pierwszy raz w życiu wsiada na quad. A później przychodzi czas na drugi, trzeci i kolejny raz.

W ofercie quadów w Zakopanem do wyboru jest kilka pakietów. Jeśli nie jesteś pewny, czy to rozrywka dla Ciebie, wybierz godzinną przejażdżkę. Z pewnością później zarezerwujesz kolejne wycieczki. Wśród nich quady z ogniskiem na polanie i quady z przerwą w punktach widokowych na robienie zdjęć.

Rezerwuj online

Gdy za oknem robi się ciepło, turystów w Zakopanem nie brakuje! To oznacza, że atrakcje są oblegane i często nie ma możliwości wykupienia wycieczki w tym samym dniu bądź w najbliższych dniach. Dlatego jeszcze przed wyjazdem zarezerwuj swoje miejsce na quadach.

Dobra zabawa na quadach jest gwarantowana. Świetnie sprawdzi się jako urozmaicenie męskiego wypadu do Zakopanego. To dobry pomysł na prezent urodzinowy dla faceta w każdym wieku. I świetny sposób na spędzenie czasu we dwoje – w dzikich warunkach możecie w pełni odkrywać siebie. Jeśli jesteś szefem męskiej bądź męsko-żeńskiej ekipy to zarezerwuj swoim pracownikom taką atrakcję. Tego typu przeżycia wzmacniają więzi, ale są też sposobem na obserwację zespołu, poszczególnych osób. Pokazują, kto jest odporny na stres, kto reaguje bardziej emocjonalnie, kto się szybko uczy i kto nie boi się wyzwań. Poza tym możliwość połączenia quadów z ogniskiem to sposób na gotowy wyjazd integracyjny. W zasadzie nic więcej poza noclegami nie musisz załatwiać.

Wybierając się na wycieczkę na quadach poznasz Tatry z innej strony. Niezwykłe widoki, górskie, leśne szlaki, naturalne przeszkody to jest prawdziwe Zakopane.

One thought on “Przygoda na quadach w Zakopanem. Dzika przyjemność dla każdego faceta

  1. Brzmi ciekawie – bo ile można chodzić po Krupówkach 😀 mam tylko nadzieję że takie przejażdżki odbywają się w bezpiecznych miejscach, gdzie nie zagrażają tatrzańskim zwierzakom

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.