rolki męskie

Rolki męskie 2019 – przegląd modeli

Opublikowano: 27 czerwca 2019

Współczesny rynek sprzętu sportowego cechuje się wręcz ogromną dostępnością. Dokładnie tak samo jest w przypadku rolek, które można bez trudu dopasować do swoich potrzeb. Ponadto przy okazji każdego nowego sezonu w sklepach pojawia się mnóstwo nowych modeli. To z kolei jeszcze bardziej poszerza dostępny wybór, przez co wiele osób staje przed poważnym dylematem. Jakie rolki męskie z kolekcji na 2019 rok warto wybrać? Oto krótki przegląd najciekawszych modeli!

Rolki męskie – Rollerblade Spark 84 Twilight Blue/Lime 2019

Amerykańska firma Rollerblade zyskała ogromną popularność dzięki swoim kultowym rolkom z serii Twister Edge. Jednak to nie oznacza, że w jej ofercie nie ma innych ciekawych modeli. Warto tutaj wspomnieć choćby o rolkach Rollerblade Spark 84 Twilight Blue Lime 2019. Ten model będzie rewelacyjnym wyborem dla osób jeżdżących rekreacyjnie. Jego dużym atutem jest wyjmowalny but wewnętrzny Training 5 Star FIT, który znakomicie dopasowuje się do kształtu stopy. Co więcej, system wentylacji oraz aluminiowa płoza przełożą się na większą wygodę w trakcie jazdy. Dlatego model Rollerblade Spark 84 Twilight Blue/Lime 2019 to naprawdę dobre rolki męskie do jazdy rekreacyjnej. Dzięki nim każdy trening stanie się dużo przyjemniejszy.

Rolki męskie – Powerslide Phuzion Argon 110 Trinity Men 2019

Istnieje jednak spore grono mężczyzn, dla których jazda na rolkach nie jest czysto rekreacyjną aktywnością, tylko intensywnym treningiem fizycznym. Tacy sportowcy zazwyczaj stawiają na sprzęt typu fitness, ponieważ umożliwia on szybką i bardzo dynamiczną jazdę. W tym sezonie na rynku pojawiły się wyjątkowe rolki męskie Powerslide Phuzion Argon 110 Trinity Men 2019. Jest to typowy model fitness z trzema kółkami o powiększonym rozmiarze. Taka budowa wpływa na znacznie większą dynamikę oraz możliwość rozwijania naprawdę wysokich prędkości. Oczywiście w przypadku rolek typu fitness ważne są również udogodnienia poprawiające wygodę sportowca. Toteż firma Powerslide zastosowała w opisywanym modelu system Phuzion Innersole, który sprawia, że rolki dobrze przylegają do stopy, a sama jazda staje się bardziej komfortowa. Takie rolki dla mężczyzn umożliwią pokonanie nawet bardzo wymagających tras!

Rolki dla dzieci – K2 SK8 Hero BOA Alu 2019

Chyba każdy młody chłopiec marzy o zostaniu bohaterem. Właśnie to pragnienie stało się tematem przewodnim dla firmy K2, która zaprezentowała unikalne rolki dla juniorów. Model K2 SK8 Hero BOA Alu 2019 doskonale sprawdzi się w przypadku najmłodszych rolkarzy. Rolki te łączą w sobie bardzo wytrzymałą budowę, a także szereg innowacyjnych rozwiązań poprawiających komfort dziecka podczas jazdy. Dzięki nim na ulicach może już wkrótce pojawić się wielu młodych bohaterów, którzy będą ratować świat, a przy okazji szlifować także swoje umiejętności jazdy na rolkach.

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
Nowe artykuły
Intensywny tryb życia, pośpiech i różnorodność miejsc, w jak...
Wstęp do tematu leczenia depresji i zaburzeń lękowych oraz w...
Rozważając implanty zębowe, pamiętaj, że to nie tylko koszto...