● Tym ją zdobędziesz – 6 najlepszych sposobów

Opublikowano: 5 listopada 2017

„Jak w prosty sposób zdobyć kobietę?” – w sieci mnóstwo jest porad, które rozpoczynają się tym pytaniem. Tymczasem, nie ma czegoś takiego jak „prosty sposób”. Kobietę zwykle zdobywa się etapowo, małymi krokami i drobnymi gestami. Czym ujmiesz ją najbardziej?

1. Słuchaj aktywnie
Od słuchania są nie tylko przyjaciółki. Od słuchania powinieneś być również Ty. Dlaczego? Dlatego, że to jedna z najważniejszych rzeczy, na które zwraca uwagę kobieta w mężczyźnie. Ten, który potrafi ją wysłuchać a nie w kółko będzie ględził o sobie, zdobędzie jej zaufanie i zyska szacunek.

2. Bądź sobą
Żeby ją zdobyć, nie musisz nikogo udawać. Po prostu bądź sobą. Zachowuj się tak, jak zachowujesz się na co dzień, pamiętając o kulturze i dobrych manierach. I o dystansie do siebie samego. Zapomnij o żenujących, wymuszonych tekstach typu: „Hej maleńka, niezłe z Ciebie ciasteczko” etc. To nie przejdzie.

3. Bądź pewny siebie
Kobiety lubią zdecydowanych mężczyzn, dlatego bądź pewny tego, co robisz i mówisz. Niech zobaczy, że zdajesz sobie sprawę z własnej wartości. Jedna tylko rzecz: nie myl pewności siebie ze szpanerstwem i przechwalaniem się. Skóra, fura i komóra – to nie ta droga.

4. Zainwestuj w wygląd
Przede wszystkim: bądź schludny i czysty. Poza tym, zadbaj o staranność w doborze ubioru, zaznacz swój własny styl i zadbaj o detale. Ale … nie przesadź.  Strój dobierz do miejsca spotkania. Nie odmładzaj się na siłę i zrezygnuj z przesadnej ekstrawagancji. Nie przebieraj się za kogoś, kim nie jesteś.

5. Zadbaj o … rozmiar
Ten punkt być może nieco różni się od pozostałych, jednak jest jak najbardziej warty wskazania. Otóż, dla kobiet rozmiar ma znaczenie. Jeśli spodziewasz się, że już pierwsza randka będzie obfitować o głębokie doznania erotyczne, postaraj się zaimponować jej … swoim przyrodzeniem. Jak? Więcej o tym przeczytasz na stronie penirium.com.

6. Pokaż, że jest dla Ciebie wyjątkowa
Pokaż to w spojrzeniu, w tym, jak się do niej zwracasz, w mowie ciała i gestach. Pokaż, że jest dla Ciebie kimś wyjątkowym. Okazuj jej należyte zainteresowanie, ale nie przesadzaj z komplementami.

Kierując się powyższymi zasadami, masz dużą szansę na zdobycie nawet najbardziej niedostępnej dziewczyny. I Pamiętaj: najważniejsze to bycie sobą. Zawsze.

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
Nowe artykuły
Intensywny tryb życia, pośpiech i różnorodność miejsc, w jak...
Wstęp do tematu leczenia depresji i zaburzeń lękowych oraz w...
Rozważając implanty zębowe, pamiętaj, że to nie tylko koszto...