wodoszczelne słuchawki

Wodoszczelne słuchawki na przewodnictwo kostne, czyli Aftershokz Aeropex

Opublikowano: 16 września 2019

Aftershokz lubi zaskakiwać. Skupiają się na jednym produkcie, ale za to rozwijają i dopracowują go na bardzo wysokim poziomie. Tak było dotychczas z ich rewolucyjnymi dla sportowców słuchawkami z przewodnictwem kostnym. Teraz przyszedł czas na na coś nowego – całkowicie wodoszczelne słuchawki Aftershokz Aeropex z nową generacją przewodnictwa kostnego.

Jak działają słuchawki na przewodnictwo kostne? Używają one kości czaszki jako systemu rezonatorów – to zjawisko nazwane jest właśnie przewodzeniem kostnym. Dzięki wprawianiu kości czaszki w odpowiednie drgania, dźwięk przekazywany jest do naszego ucha wewnętrznego. Inaczej mówiąc słuchawki Aftershokz zakłada się na wysokości kości policzkowej, a dźwięk dociera do ucha środkowego przez drgania, więc ucho jest całkowicie odkryte. Można więc spokojnie jechać na rowerze lub biegać słuchając muzyki i słyszeć wszystkie nadjeżdżające auta. Są one oczywiście bezprzewodowe, więc nie trzeba martwić się kablem.

Słuchawki stworzone z myślą o sportowcach szybko znalazły swoich zwolenników chociażby wśród kierowców, którzy mogą słuchać muzyki i odbierać połączenia telefoniczne i słyszeć pojazdy uprzywilejowane. Wykorzystują je równie chętnie matki, które mogą spokojnie cieszyć się muzyką i nie tracić kontaktu z dzieckiem.

Najnowsze Aftershokz Aeropex nadal są bezprzewodowe i bardzo lekkie, jednak emitują mnie drgań oraz pozwalają cieszyć się lepszym basem. Ich główną cechą jest fakt, że są całkowicie wodoszczelne, co oznacza, że śmiało można w nich pływać. Ponadto muzyką można cieszyć się dłużej, gdyż żywotność baterii została zwiększona do 8 godzin. 

słuchawki do pływania

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści