soczewki do jazdy samochodem

Wybieramy soczewki do jazdy samochodem

Opublikowano: 2 kwietnia 2020

Część osób zobowiązana jest do poruszania się samochodem jedynie w okularach lub odpowiednich soczewkach kontaktowych. Są również takie osoby, które pomimo braku takiego prawnego obowiązku decydują się z biegiem czasu na poruszanie się samochodem jedynie w okularach. Zwykle przyczyną jest pogarszający się z wiekiem wzrok i wynikające z tego problemy za kierownicą z wieloma sytuacjami na drodze.

Soczewki do jazdy samochodem

Oczywiście sprawą podstawową musi być dobranie soczewek zgodnie z wymaganiami medycznymi, a w dalszej kolejności będziemy mogli pozwolić sobie na nieco fantazji odnośnie wyboru oprawek czy nawet kształtu samych soczewek. Wszystko to wpłynie bowiem na komfort noszenia oraz na to, jak będziemy czuli się w danej parze okularów za kierownicą. Bardzo ważne, by żadne detale posiadanych okularów nie rozpraszały nas w czasie jazdy, na przykład zasłaniając pewne fragmenty trasy przed nami.  SEIKOVISION posiada całą gamę soczewek dostosowanych do specyficznych wymagań kierowców.

Okulary to coś więcej – wybierz swój styl

Bez wątpienia jedni w okularach czują się lepiej, drudzy nieco gorzej znoszą ich noszenie. Gdy jednak już musimy zacząć z nich korzystać, warto potraktować je jako dodatek do naszego codziennego stylu taki sam jak broda, ulubiona galanteria czy zegarek. W istocie rzeczy dobranie odpowiednich oprawek okularów z jakościowymi szkłami może naprawdę pozytywnie wpłynąć na nasz image i to jak jesteśmy odbierani przez otoczenie. Pobawmy się zatem nieco konwencją, przyjrzyjmy się wielu różnym propozycjom i wybierzmy te, które prócz walorów zdrowotnych będą również dobrze komponowały się z naszą osobowością. Specjalne narzędzia w SEIKOVISION to sposób na przekonanie się jeszcze przed zakupem okularów jak będziemy w nich wyglądać.

Technologia w optyce – w służbie lepszemu wzrokowi

Technologie wykorzystywane dziś do produkcji soczewek progresywnych są niezwykle zaawansowane i pozwalają chociażby na całkowitą personalizację wykonywanego dla nas szkła. W ten sposób osiągniemy dokładnie taki efekt, jakiego nam potrzeba. To znacznie więcej, aniżeli zwyczajne, standaryzowane produkty, w których zawsze musimy godzić się na pewne kompromisy. Technologia soczewek progresywnych wykonywanych z personalizacją to bez wątpienia rozwiązanie bezkompromisowe, które daje nam absolutnie najlepszą jakość dostosowaną do wszystkich, najdrobniejszych nawet detali naszego wzroku. Mało tego. Możemy tą technologię dzięki zaawansowanym narzędziom przetestować jeszcze zanim zamówimy nasze okulary w specjalnych narzędziach.

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
Soczewki fotochromowe
Intensywny tryb życia, pośpiech i różnorodność miejsc, w jak...
Asertin
Wstęp do tematu leczenia depresji i zaburzeń lękowych oraz w...
Implant zęba
Rozważając implanty zębowe, pamiętaj, że to nie tylko koszto...
Kordiceps Fohow, znany również jako "caterpillar fungus", to...
Dietetyk
W świecie, gdzie codziennie jesteśmy bombardowani informacja...
Nowe artykuły
Intensywny tryb życia, pośpiech i różnorodność miejsc, w jak...
Wstęp do tematu leczenia depresji i zaburzeń lękowych oraz w...
Rozważając implanty zębowe, pamiętaj, że to nie tylko koszto...