Franczyza klubów fitness

Franczyza klubów fitness oraz siłowni EMS

Opublikowano: 3 września 2020

Zastanawiasz się nad własnym biznesem w branży fitness? Świetnym pomysłem będzie franczyza — skorzystasz z doświadczenia najlepszych i założysz swój dochodowy biznes.

Nie każdy przedsiębiorca ma swój pomysł na biznes bądź cierpliwość, by testować te rozwiązania, które przyniosą najlepsze rezultaty. Dlatego zdecydowanie się na franczyzę prężnie rozwijającej się firmy jest świetną decyzją dla początkującego przedsiębiorcy! Dowiedz się, co teraz jest modne w branży fitness.

Nowy trend w branży fitness

W przypadku branży fitness także można zainwestować we franczyzę. Dobrym pomysłem na własny biznes fitness może być kameralne studio treningowe: https://studiosynergy.pl/ w którym wykorzystuje się nowoczesną metodę treningu EMS, polegającym na elektrostymulacji. Trening EMS to aktywność fizyczna na miarę XXI wieku! Taka metoda trenowania ostatnio zyskuje coraz większą popularność, ze względu na to, że wystarczy tylko kilkadziesiąt minut raz w tygodniu, by wystarczająco zadbać o swoje zdrowie, wygląd, jak i samopoczucie.

Szacuje się, że taki trening odpowiada aż trzem klasycznym treningom personalnym. Tym samym to rozwiązanie dla osób, które chcą pozostać aktywne, jednak mają ograniczoną ilość czasu na dbanie o swoją sylwetkę. Wybierając trening EMS, pozostają w formie, efektywniej ćwiczą mięśnie głębokie, a jednocześnie zyskują czas na inne rzeczy, nie spędzając długich godzin na siłowni. Ten rodzaj treningu to alternatywa, która jest w pełni skuteczna i bezpieczna dla zdrowia.

Na czym polega franczyza?

Franczyza to rozwiązanie dla każdego, kto chce prowadzić własny biznes, a jednocześnie zależy mu, by zmniejszyć ryzyko niepowodzenia na starcie. W tym modelu biznesowym z powodzeniem można korzystać z doświadczenia działającej już marki, jej wypracowanych rozwiązań, jak i renomy. Prowadząc biznes w modelu franczyzowym, otrzymuje się wsparcie ze strony franczyzodawcy. Dotyczy ono pomocy przy znalezieniu lokalu, pierwszych działań z biznesem, czy przekazaniu wiedzy dotyczącej prowadzenia biznesu, by ten przynosił, jak największe korzyści.

Franczyza siłowni EMS

Franczyna EMS to inwestycja w najnowsze trendy w branży fitness. Wiele osób szuka rozwiązania, które będą łączyły efektywność treningu siłowego, a jednocześnie nie ma tyle czasu, by pozwolić sobie na kilka treningów personalnych w tygodniu. Co więcej, taka forma działalności jest o wiele bardziej opłacalna, niż franczyza tradycyjnego klubu fitness. Całkowity czas zwrotu z takiej inwestycji wynosi od 12 do 18 miesięcy, a marża sięga nawet 40%.

Prowadzenie franczyzy studia EMS to rozwiązanie dla osób, które szukają pomysłu na biznes i interesują się najnowszymi trendami na rynku fitness. W czasach, gdy coraz więcej osób chce dbać o sylwetkę, a jednocześnie ma ograniczony czas taka działalność może być strzałem w dziesiątkę!

Udostępnij ten post:  • WlasnyBiznesPL pisze:

    Statystyki są nieubłagane, wg NFZ z otyłością boryka się 23% kobiet i 25% mężczyzn, zatem niech branża fitness kwitnie i poprawia statystyki 🙂 Powodzenia w rozwoju sieci franczyzowej 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
zalety czterdziestolatka
Wiek nie jest przeszkodą w realizacji planów i zamierzeń. Cz...
trening EMS
Trening EMS (Electrical Muscle Stimulation), który w...
trening EMS
Trening EMS polega na elektrostymulacji mięśni za pomocą imp...
trening EMS
Trening EMS to stosunkowo nowa metoda treningowa, która w os...
trening ems
Jeżeli chcesz raz na zawsz...
Nowe artykuły
Intensywny tryb życia, pośpiech i różnorodność miejsc, w jak...
Wstęp do tematu leczenia depresji i zaburzeń lękowych oraz w...
Rozważając implanty zębowe, pamiętaj, że to nie tylko koszto...