Jaki prezent dla chłopca na I Komunię

Opublikowano: 10 marca 2020

Prezent, z okazji I Komunii powinien mieć symboliczne znaczenie, kojarzyć się z wyjątkową okazją, z jakiej został podarowany. Oczywiście, jak w przypadku dziewczynek, także chłopiec, może dostać rower, smartfon, laptop, aparat fotograficzny lub np. koszulkę z podpisem ulubionego sportowca, albo bilet na mecz Polskiej Reprezentacji.

Od czasu, kiedy Robert Lewandowski, stał się „dobrem narodowym” niemal każdy chłopiec chce poznać piłkarza i dostać od niego autograf. Czemu nie zrobić przyjemności dziecku i zorganizować wyprawy na mecz? Niech poczuje, jakie fajne emocje mogą towarzyszyć zmaganiom sportowym, niech posmakuje tej niezwykłej atmosfery na boisku, a później pozna swoich idoli. Piłkarze, nawet zmęczeni, do dzieci są nastawieni bardzo pozytywnie i na pewno nie odmówią małemu kibicowi autografów oraz wspólnych zdjęć. Dla dziecka, to będzie niezapomniane wrażenie. A dla rodziny okazja, aby kupić ramkę na zdjęcie i wygrawerować okolicznościową dedykację.

Postawcie na rozwój

  • Jeśli dziecko lubi „Gwiezdne wojny”, to ciekawym prezentem będzie dla niego kosmiczny latawiec, albo ręka robota.
  • Dziecięcy rynek trzeba rozpoznać, a dopiero później decydować się na upominek, np. niestandardowy. Dla chłopców zainteresowanych nauką, można wybrać generator tęczy lub pokojowy wulkan.
  • Natomiast mały wulkan energii będzie zachwycony, jeśli dostanie Poweriser. Oczywiście przy takim prezencie ważne, aby obdarowany dostał też kask i ochraniacze. Zaimponuje swoim rówieśnikom, lubiącym tak jak on zabawę na powietrzu.
  • Ciekawym upominkiem dla muzykalnego dziecka jest gitara. Kto wie? Może będzie to początek do przyszłej kariery muzycznej?
  • Warto w młodym chłopcu wyrabiać nawyk czytania. Gdy nie wyrósł jeszcze z dinozaurów, to niech dostanie album o gadach. Obowiązkowo na półce młodego dżentelmena powinna pojawić się książka „101 rzeczy, które musisz zrobić zanim dorośniesz”, a dla wrażliwych duchem chłopców – „Mały Książę”.

 

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
kwiaty dla mamy
Embarking on the delightful and meaningful journey of choosi...
lot w tunelu aerodynamicznym
Czasy, gdy w prezencie można było podarować nowy sweter, ska...
krzysztof krawczyk
...
Z przykrością muszę stwierdzić, że czołowi sportowcy...
Robert Lewandowski studia
Kapitan reprezentacji Polski w niedzielę (8 paździer...
Nowe artykuły
Intensywny tryb życia, pośpiech i różnorodność miejsc, w jak...
Wstęp do tematu leczenia depresji i zaburzeń lękowych oraz w...
Rozważając implanty zębowe, pamiętaj, że to nie tylko koszto...