Masturbatory męskie

Masturbatory męskie – 4 cechy pozwalające na wybór najlepszej zabawki erotycznej

Opublikowano: 28 maja 2021

Tymczasowy brak partnerki nie musi oznaczać, iż w sferze seksualnej jesteśmy pozostawieni sami sobie. Na samotne dni i noce możemy rozważyć zakup masturbatora, czyli erotycznego gadżetu, który umożliwi rozładowanie seksualnego napięcia. Masturbatory nie są jednak przeznaczone tylko dla osób samotnych – chętnie sięgają po nie pary, bądź to do urozmaicenia życia intymnego i poznania nowych doznań w sypialni, bądź jako wsparcie dla partnera podczas jego wyjazdu w delegację lub długą podróż. Mogą także stanowić urozmaicenie wspólnego relaksu, niekoniecznie zakończoną seksem. Czym są masturbatory i jakie rodzaje cieszą się największą popularnością?

Zakup masturbatora – na co zwrócić uwagę?

Trzeba pamiętać, iż najważniejszą rzeczą podczas używania tych erotycznych zabawek jest bezpieczeństwo. Penis jest bardzo wrażliwy na mechaniczne uszkodzenia, dlatego powinniśmy kupować masturbatory męskie produkowane przez renomowane firmy. Dzięki temu mamy pewność, iż są one wykonane z materiałów najwyższej jakości i możemy korzystać z nich bez obaw. Tanie podróbki zrobione są z substancji, które mogą wywołać alergie, ich budowa również powoduje, iż doznania nie są tak intensywne. Najlepszym rozwiązaniem jest poszukanie produktów wykonanych z elastomeru lub materiałów, które budową przypominają ludzką skórę. Nawet jednak masturbatory najlepszych producentów, by dobrze spełniały swoje zadanie wymagają regularnej pielęgnacji i utrzymywania w czystości.

Masturbator – jednorazowy czy wielokrotnego użytku?

Wśród męskich masturbatorów wyróżnić można dwa rodzaje – jednorazowe oraz przeznaczone do wielokrotnego użytku. Masturbatory męskie jednorazowe warto kupić, kiedy chcemy poznać te zabawki erotyczne i sprawdzić, czy podobają nam się doznania, które zapewniają. Są one także dobrym rozwiązaniem na krótkie, kilkudniowe wypady, kiedy spędzamy samotnie noce. Z kolei gadżety wielorazowego użytku pozwalają na zdecydowanie bardziej realistyczne doznania. Są one większe i mają bardziej rozbudowane kształty, niż te jednorazowe. Posiadają wyjmowane wkłady, które można pielęgnować, niektóre modele z kolei mają otwieraną obudowę, pozwalającą dokładnie wyczyścić wnętrze.

Masturbatory męskie – wygląd

Osoby, którym zależy na dyskrecji, mają do dyspozycji masturbatory męskie, które na pierwszy rzut oka przypominają przedmioty codziennego użytku. Sporo mężczyzn preferuje jednak zabawki, które są realistycznym odzwierciedleniem miejsc intymnych kobiety. Mogą one odwzorowywać pochwę, odbyt lub usta – to, na którą opcją się zdecydujemy, zależy od naszych preferencji. Ciekawą nowością są masturbatory przezroczyste, które pozwalają na dodatkowe wizualne bodźce podczas penetracji. Kupując te zabawki erotyczne warto poeksperymentować z różnymi rodzajami, by zintensyfikować doznania i spędzić satysfakcjonujące chwile w łóżku.

Wnętrze masturbatora

Odpowiedni wybór wnętrza masturbatora jest bardzo ważny, gdyż to ono właśnie jest odpowiedzialne za doznania. Występuje ono w różnych odmianach – od całkowicie gładkich, poprzez prążkowane aż do wnętrz ze specjalnymi wypustkami. Istotna jest także długość wewnętrzna – środek masturbatora może być zamknięty z jednej strony, sztywny (o stałej długości) lub elastyczny. Na rynku spotkać można także masturbatory otwarte z obu stron. Wersje elastyczne bardzo łatwo dopasowują się do każdej długości penisa, jednak to te sztywne zapewniają lepsze doznania. Gadżety takie nadają się zarówno dla osób samotnych, jak i par, mogą także posłużyć do nauki kontroli wytrysku, warto więc zaopatrzyć się w takie urządzenie by noc była pełna doznań.

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
Klapki męskie
Klapki męskie są nieodłącznym elementem garderoby wielu mężc...
Golenie miejsc intymnych
Golenie miejsc intymnych to czynność należąca w społ...
koszulki polo
T-shirt i polo to typy koszulek, które nieprzerwanie...
przedwczesny wytrysk
Przedwczesny wytrysk może mieć źródło w problemach zdrowotny...
nawilżenie skóry
Każdego dnia nasza skóra jest narażona na działanie...