Perfumy, które zatrzymają lato na zawsze

Paco Rabanne

Lato jest dla większości z nas najbardziej wyczekiwaną porą roku. Czas urlopów, przygód, dobrej pogody oraz świeżych owoców i kwiatów, to tylko nieliczne zalety lata. Nic zaskakującego nie ma w stwierdzeniu, że niektórzy chcieliby, aby trwało wiecznie. Co jeśli jest możliwość, aby zatrzymać je przynajmniej w niewielkim stopniu? Poznaj perfumy, które zatrzymają lato na Twojej skórze.

Paco Rabanne – marka pełna słońca

Architekt, który projektował biżuterię dla sław, aby później zająć się krawiectwem i perfumiarstwem? O słynnym projektancie słyszał praktycznie każdy! W stworzonych przez niego perfumach dosłownie czuć słońce ciepłej Hiszpanii, w której narodził się Paco Rabanne. Oryginalność, świeżość oraz bogactwo kompozycji, sprawiły, że jego perfumy stale pobijają rekordy popularności i od wielu lat mają swoich stałych miłośników. Latem chętnie sięgają oni po pachnidła, które inspirowane są śródziemnomorskim klimatem. Pierwiastek słonecznej Iberii zawierają niemal wszystkie perfumy Paco Rabbane dostępne na perfumeria.pl/collections/paco-rabanne/, które jednak są najpiękniejsze?

Paco Rabanne

Perfumy pachnące latem

Które perfumy naprawdę mają zapach lata? Konkurencję wygrywają perfumy Olympea od Paco Rabanne. Kobiecy, wodno-kwiatowy zapach, to precyzyjne połączenie w nucie głowy cytryny, klementynki i mandarynki oraz w nucie jaśminu i lilii wodnej. Dodatkowo w bazie można wyczuć drzewo kaszmirowe, wanilię, sól oraz ambrę. Również elegancki flakonik przywodzi na myśl letnie zachody słońca, szum morza oraz muszelki rozrzucone na plaży.

Jak zatrzymać lato przy sobie?

Lato kojarzy się z uśmiechem, podróżami oraz pięknymi zapachami. Właśnie dlatego marka Paco Rabanne zdecydowała się na powiększenie kolekcji Olympea. Najnowsze zapachy z tej kolekcji znajdziesz w dobrych drogeriach. Dzięki obszernej ofercie flakonów w różnych rozmiarach, możesz zabrać ze sobą wszędzie!

Jeżeli lubisz podróżować, to koniecznie pomyśl o wyborze zestawu, w którego skład wchodzi duży flakonik perfum oraz jego mniejsza wersja. Miniaturkę możesz nosić w torebce lub włożyć ją do walizki! Nie będziesz musiała się martwić, że flakonik nie zmieści się do torby, będzie ciężki lub nieporęczny w podróży. Natomiast wszystkie fanki pielęgnacji skóry mogą zaopatrzyć się w balsam z kolekcji Olympea, o zapachu równie ładnym, jak woń perfum. Zdecydowanie każdej kobiecie, nie tylko w lecie, potrzebny będzie również dezodorant – dezodorant w sprayu Olympea przedłuży zapach perfum, nawet po intensywnym treningu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.