Sprawdź, czym są premixy i jak ich używać!

czym są premixy

Osoby, które dopiero zaznajamiają się z tematyką e-papierosów, mogą czuć się nieco zagubione w mnogości produktów do wyboru. Jednym z nich jest premix, czyli płyn, który możesz zrobić samodzielnie. O co w tym chodzi? Czym się różnią premixy od liquidów? Liczymy na to, że nasz poniższy wpis rozwieje wszystkie Twoje wątpliwości.

Czym jest premix?

Abyś mógł dowiedzieć się, czym są premixy, musimy zacząć wyjaśnienia od liquidu. Jak już być może wiesz, jest to specjalny płyn z nikotyną, który wlewa się do specjalnego zbiorniczka w e-papierosie. To właśnie tam w wyniku podgrzania zmienia swój stan skupienia, przybierając postać mgiełki, która trafia do płuc palacza. W przeciwieństwie do tradycyjnych papierosów mgiełka ta nie jest szkodliwa dla osób z Twojego otoczenia. Czym zatem jest premix?

Jest to podobny produkt, różniący się od liquidu jednym małym szczegółem – nie zawiera nikotyny. Składa się z roślinnej gliceryny, glikolu oraz aromatu o wybranym smaku. Ma postać gęstej mieszaniny, która najczęściej dostępna jest w kilku pojemnościach: 5, 15, 30, a nawet 60 ml. Zastanawiasz się, gdzie znajdziesz ten rodzaj płynów? W takim razie odwiedź kategorię internetowego sklepu https://e-liq.pl/Premix-c288 oferującego wszystko, co niezbędne do wapowania.

Jak korzystać z premixu?

Już wiesz, czym się różni premix od liquidu. Czy to jednak wszystko? Czy taki produkt jest gotowy do użycia? Już tłumaczymy!

Abyś mógł palić e-papierosa z wykorzystaniem premixa najpierw musisz rozcieńczyć go specjalną bazą. Na rynku znajdziesz spory ich wybór – zarówno z nikotyną, jak i bez. Jeżeli decydujesz się na produkt z nikotyną, musisz odpowiednio dobrać proporcje, tak aby powstał płyn o odpowiednim stężeniu. Po połączeniu premixu z bazą konieczne jest solidne wstrząśnięcie mieszaniny, które ma na celu dokładne wymieszanie składników. Producenci premixów niekiedy zostawiają nieco wolnego miejsca w opakowaniach produktów, właśnie z myślą o dodaniu do nich nikotynowej bazy. Jak widzisz, sposób przygotowania własnego płynu do e-papierosa nie jest skomplikowany. Dzięki temu stworzysz dokładnie taki premix, który odpowiada wszystkim Twoim potrzebom i preferencjom.

Nie wiesz, jakie powinny być proporcje premixu i bazy? To już zależy od tego, jaka ma być moc końcowego produktu. W tym celu zapoznaj się z dokładnymi wytycznymi producenta – na pewno znajdziesz tam szczegółowe informacje dotyczące ilości poszczególnych składników.

materiał zewnętrzny 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.