Catering dietetyczny

Catering dietetyczny dla tych, którzy liczą na więcej

Opublikowano: 7 lutego 2023

Jesteś sportowcem i poszukujesz diety, która pomoże Ci osiągać jeszcze lepsze rezultaty w ukochanej dyscyplinie? A może ruszasz się nieco mniej, co nie zmienia jednak faktu, że zależy Ci na skomponowaniu pełnowartościowej i zróżnicowanej diety, która każdego dnia będzie zaskakiwać Cię innymi pysznymi specjałami? W takim razie doskonale trafiłeś. Healthy Food to marka o wieloletnim doświadczeniu zapewniająca catering dietetyczny wszystkim tym, którym zależy na jakości, zdrowiu i wygodzie! Przekonaj się, co możemy dla Ciebie zrobić.

Zróżnicowane diety dla wymagających

W ofercie Healthy Food znajduje się aż 10 specjalistycznych diet dostosowanych do bardzo zróżnicowanych potrzeb i preferencji naszych klientów, dostępnych w wariantach 3-, 4- oraz 5-daniowych. Zawsze możesz jednak odjąć któryś z posiłków, np. w sytuacji, gdy śniadania pragniesz robić po swojemu. Jakie wyselekcjonowane propozycje zasilają naszą ofertę? Należą do nich m.in. diety active i super active (dla sportowców i osób wyjątkowo aktywnych), slim (dla osób pragnących powrócić do dawnej sylwetki), wege (bezmięsne), keto (czyli popularne diety wysokotłuszczowe), czy Low Fodmap (przygotowane z myślą o osobach zmagających się z różnymi problemami ze strony układu pokarmowego). Na chętnych czekają oczywiście także świetne dodatki, takie jak soki czy shoty witaminowe, jak również dodatkowe dania, idealne dla gości!

Sam zaplanuj swoje menu!

Propozycję wartą rozważenia stanowi również dieta Wybór Menu, dzięki której, wybierając spośród 15 (wariant Economic), 25 (Standard), czy też 35 (Premium) zbilansowanych pod względem składników odżywczych potraw, będziesz mógł samemu zaprojektować swoje menu. W ten sposób zyskasz pewność, że każdego poranka znajdziesz pod swoimi drzwiami wyłącznie to, co naprawdę lubisz jeść! Co więcej, decydując się na catering Healthy Food, możesz wykluczyć nie tylko pewne typy potraw, ale też określone składniki. Przestrzeganie diety pozbawionej glutenu lub laktozy staje się łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej!

Najwyższa jakość składników

Proponowane przez nas posiłki powstają wyłącznie ze świeżych produktów i półproduktów, dzięki czemu jesteśmy w stanie w pełni wykorzystać ich potencjał kulinarny i zdrowotny. Nie dodajemy syntetycznych polepszaczy smaku, ponieważ wiemy, że wszystko, co dobre, możemy pozyskać z natury. Dzięki naszemu odpowiedzialnemu podejściu możemy z pełną odpowiedzialnością nazywać nasze diety nie tylko pysznymi, ale i zdrowymi!

Myślimy ekologicznie

Naszą misją jest nie tylko propagowanie zdrowych nawyków żywieniowych, ale też troska o los przyszłych pokoleń. Myślimy ekologicznie, dlatego posiłki możemy dostarczać Ci zarówno w pojemnikach z plastiku nadającego się do ponownego wykorzystania, jak i w specjalnych, bezpiecznych dla środowiska opakowaniach z trzciny cukrowej.

Pełna elastyczność dla Twojej wygody

Nie wiesz jeszcze, jaka dieta będzie najlepsza dla Ciebie? W takim razie możemy Ci pomóc. Healthy Food zapewnia każdemu nowemu klientowi profesjonalne konsultacje z dietetykiem, który pomoże dostosować plan żywienia do Twoich indywidualnych potrzeb, aktywności sportowej i zawodowej, czy stanu zdrowia. Oczywiście ostatnie zdanie należy do Ciebie. My jednak zawsze jesteśmy w stanie pomóc Ci znaleźć korzystne rozwiązanie!

Zapewniamy również pełną elastyczność w kwestii adresu czy godzin dostawy, zawsze też jesteśmy gotowi zmienić coś w dotychczasowym planie!

Healthy Food świadczy obecnie usługi cateringowe prawie w całej Polsce. Jesteśmy terminowi, kreatywni i otwarci na sugestie klienta. Jeśli wybrałeś dietę dla siebie lub chcesz dopytać o szczegóły cateringu, zachęcamy do kontaktu! Dzięki nam będziesz jadł nie tylko zdrowo, ale i smacznie!

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
Asertin
Wstęp do tematu leczenia depresji i zaburzeń lękowych oraz w...
Implant zęba
Rozważając implanty zębowe, pamiętaj, że to nie tylko koszto...
Kordiceps Fohow, znany również jako "caterpillar fungus", to...
Dietetyk
W świecie, gdzie codziennie jesteśmy bombardowani informacja...
stomatologia
Wszystkie stosowane we współczesnej protetyce implanty zębow...
Nowe artykuły
Intensywny tryb życia, pośpiech i różnorodność miejsc, w jak...
Wstęp do tematu leczenia depresji i zaburzeń lękowych oraz w...
Rozważając implanty zębowe, pamiętaj, że to nie tylko koszto...