fit catering

Jak wybrać idealny fit catering dla siebie?

Opublikowano: 2 kwietnia 2019

Fit catering to doskonały wybór dla każdego, komu zależy na zdrowej, zbilansowanej diecie bez wysiłku. Jak wybrać najlepszy catering dietetyczny dla siebie?

Dieta pudełkowa, czyli fit catering, to jeden z ostatnich hitów. To plan dietetyczny układany przez specjalistę w dziedzinie dietetyki, który nie polega na przekazaniu klientowi instrukcji, ale na dowożeniu gotowych, zbilansowanych posiłków na każdy dzień – firmy cateringowe oferujące takie usługi, na przykład Lightbox.pl, zapewniają swoim klientom kompleksową obsługę.

Aktualnie z fit cateringu można korzystać w miejscowościach w niemalże całym kraju. O czym warto pamiętać wtedy, gdy chcemy wybrać najlepszą ofertę tego rodzaju?

Dieta dostosowana do indywidualnych potrzeb
Firmy cateringowe oferujące fit catering mają do zaproponowania szereg różnych diet dla klientów. Przykładowo Lightbox.pl posiada w ofercie takie opcje:

  • wzorcowa zdrowa dieta
  • dieta odchudzająca
  • dieta bez ryb i owoców morza
  • dieta bez laktozy
  • dieta wegetariańska
  • dieta wegetariańska z rybami

Dodatkowo, każda z tych diet jest dostępna w różnych wariantach kaloryczności – od 1000 kcal aż do 2500 kcal na dzień. Zatem osoba chcąca skorzystać z fit cateringu może dobrać taką dietę, która będzie odpowiadała jej potrzebom. W razie problemów zawsze może także skonsultować się z dietetykiem firmy cateringowej, który pomoże jej w doborze optymalnego planu diety.

Dobra firma cateringowa – czyli jaka?
Przy poszukiwaniach najlepszego cateringu dietetycznego należy zwrócić uwagę nie tylko na dostępne diety, ale także na samą firmę, która świadczy takie usługi. Jak rozpoznać, że mamy do czynienia z ofertą godną zaufania?

Przede wszystkim warto wybierać firmy cateringowe cieszące się zaufaniem i dobrymi opiniami klientów – te można znaleźć przez internet. Zwróćmy też uwagę na to, czy firma podaje na stronie dokładne informacje o dietach, składnikach, które są wówczas stosowane.

Nie zapomnijmy także o zapoznaniu się z regulaminem, który jest na stronie firmy cateringowej. Znajdziemy tam dokładne informacje dotyczące usługi cateringu dietetycznego, w tym cenę, warunki świadczenia usługi, rezygnacji przed czasem.

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
zdrowy catering
Każdy początek miesiąca albo tygodnia to nowa szansa, aby za...
Dieta pudełkowa
Dieta pudełkowa to wygodne rozwiązanie dla zapracowanych lub...