SYPWAI

Pomysł i rozwój platformy SYPWAI

Opublikowano: 19 listopada 2020

Wcześniej w Internecie pojawiła się informacja, że The Neurosphere aktywnie rozwija własną platformę zwaną SYPWAI. Testowanie rozpoczęło się w marcu 2019 roku. Podstawowym celem platformy było zdecentralizowane szkolenie sieci neuronowych. Jak twierdzą twórcy, w niedalekiej przyszłości każdy będzie miał możliwość dołączenia do tych, którzy chcą sprawdzić swoje umiejętności w dziedzinie badań naukowych sztucznej inteligencji. Platforma będzie miejscem, które połączy amatorów i naukowców z całego świata. To wszystko ma służyć do osiągnięcia wspólnego celu, jakim jest rozwój sztucznej inteligencji.

Jak twierdzi Abdigani Diriye, dyrektor generalny SYPWAI, testowanie produktu trwało przez kilka miesięcy na zasadzie zamkniętych drzwi.

The Neurosphere zawsze była uważana za eksperta w dziedzinie uczenia maszynowego, szczególnie w zakresie wykorzystania sieci do celów komercyjnych. Dzięki uruchomieniu platformy można będzie osiągnąć szerokie wdrożenie sztucznej inteligencji w życiu powszechnym.

Głównym celem projektu jest uczenie sieci neuronowych

Nowa platforma pozwoli realizować zadania o średnim poziomie złożoności, które będą się koncentrować na trenowaniu sieci neuronowych. Przewidziana jest za to nagroda pieniężna. Jednocześnie środki są ubezpieczone i przechowywane w “zimnym portfelu”. Wstępnie, klienci będą wybierać ETH z dolarami amerykańskimi i BTC z tą samą walutą. Jednak inne waluty, które są najbardziej popularne wśród klientów, zostaną wprowadzone już wkrótce, jak informuje The Neurosphere.

Platforma SYPWAI będzie anonimowa dla klientów. Jedynym wyjątkiem jest sytuacja, w której użytkownik osobiście zdecyduje się podzielić swoimi osiągnięciami. Chodzi o to, że dane klientów nie będą udostępniane osobom trzecim ani animatorom rynku. Jednak aby móc pracować na platformie, będziesz musiał przejść przez procedury identyfikacyjne. Wszyscy użytkownicy z niecierpliwością czekają na szybki start platformy SYPWAI, aby spróbować swoich sił w nauce.

Dla przypomnienia, w 2018 roku The Neurosphere była beneficjentem grantu, który prawdopodobnie wpłynął na przyspieszony rozwój platformy SYPWAI.

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
rower MTB
Decyzja o zakupie pierwszego roweru MTB może być znaczącym k...
WhatsApp
Bardzo wiele osób korzysta obecnie z programu WhatsApp. Pozw...
Big Data
W jaki sposób wykorzystać du...
opaska SOS
Czy wiesz, że seniorzy stanowią aż 20% wszystkich zaginionyc...
zegarek do biegania
Lubisz biegać, a od pewnego czasu trenujesz coraz częściej i...