seksualne gry

Pomysły na seksualne gry i zabawy przed kamerką

Opublikowano: 26 marca 2020

Czy wiesz, jak wiele użytkowniczek portali typu Redcams.tv po prostu siedzi przed kamerkami, czekając, aż ich widzowie wpłacą odpowiednią ilość żetonów lub zaproponują jakąś zabawę? W praktyce więc tego typu pokazy nie przyciągają za dużo zainteresowanych, a same transmitujące niesamowicie się nudzą. Jeśli nie chcesz wyjść na nudziarę, nawet oferując występ za darmo, podczas którego czekasz na osiągnięcie swojego celu – przygotuj jakieś zabawy!

W końcu kamerki to nie tylko sposób na zarabianie. To doskonała rozrywka – spraw, by była ona równie ciekawa dla Ciebie, jak i dla innych. Erotyczne gry towarzyskie na kamerkach to także świetny sposób na zwiększenie zainteresowania Twoim kanałem.

Jeśli brakuje Ci pomysłu – poniżej znajdziesz najpopularniejsze, a przez wielu uważane za najlepsze metody ożywienia darmowego show. Będą one wymagały wcześniejszego przygotowania. Uwierz jednak, że naprawdę warto – prędko spostrzeżesz, że cieszysz się dużym zainteresowaniem wśród pozostałych użytkowników portalu!

Zagrajmy w kości!

Ta stara gra ma fanów na całym świecie, a jej odmiany są najróżniejsze. Ty zaś możesz wybrać najprostszy wariant – wygrywa ten, kto zdobędzie najwięcej punktów, wynikających z liczby oczek. Czego będziesz potrzebowała? Przygotuj dwie kości, kartkę lub tablicę kredową i długopis (czy odpowiednio kredę). Przyda się sztaluga, ale nie jest ona konieczna – wtedy pamiętaj, by pokazywać na bieżąco widzom, kto ile ma punktów.

Na początku określ zasady – do gry wchodzą tylko ci, którzy przelali Ci żetony. Od Ciebie zależy decyzja, czy postawisz na darmowe pokazy dla wszystkich, czy też po przekazaniu kredytów zorganizujesz grupowe show. Przedstaw również nagrody (o jakich więcej w dalszej części), na jakie mogą liczyć. W tym wariancie wygrywa ten, kto uzyskał największą liczbę oczek.

Możesz także zaproponować różne odmiany kości. Oczka na przykład mogą oznaczać ilość klapsów, jakie będziesz musiała sobie wymierzyć. Aby dodać nieco pikanterii, wprowadź drobne ograniczenie, np. parzyste wyniki się nie liczą. Z drugiej strony ciekawą zabawą byłoby określenie, że dany wynik rzutu jest przypisany do określonej czynności, jaką musisz wykonać. Wpleć między nie „kary”, czyli np. ubranie jakiejś części garderoby lub wyłączenie mikrofonu.

A więc wojna!

Gry karciane należą do ulubionych rozrywek, tak dla najmłodszych, jak i dorosłych graczy. Co powiesz na erotyczny wariant wojny? Proste zasady, szybkie wyniki, a nawet dynamicznie zmieniające się rezultaty „starć”. W tym przypadku masz dwa stopnie nagród – za „zbicie” karty, jak i za zdobycie większej „kupki”, co stanowi o ostatecznym zwycięstwie. Stopniuj więc trofeum, a skutecznie podkręcisz atmosferę! To zdecydowanie jedna z najlepszych zabaw, jakie możesz poprowadzić na żywo dla swoich widzów.

Do gry mogą oni wchodzić po kolei (np. według kolejności wpłat). Nie musisz ich zapraszać do prywatnych rozmów – w dużej mierze zależy to od tego, jaką nagrodę przewidujesz dla zwycięzcy. Czego potrzebujesz? W zasadzie tylko talii kart, które tasujesz i dzielisz na dwie części. Reguły są proste – wykładasz z każdej kupki po jednej karcie. Wygrywa ta z wyższą figurą lub liczbą. Następnie odkładasz ją na osobną kupkę danego gracza. W przypadku kart o takiej samej wartości czy figurze (np. dwa asy), kładziesz najpierw kolejną wierzchem do góry, a na nią drugą, tym razem odkrytą. O wyniku „bitwy” decyduje wyższość ostatniej karty.

seksualne gry

Wybieraj – prawda czy wyzwanie

Amerykańskie studentki i nastolatki szaleją na punkcie tej zabawy, a obecnie grają w nią ludzie z niemal całego świata. Zasady są proste, choć w przypadku gier na komunikatorze typu Skype, czy w serwisie https://redcams.tv/ wymagają one pewnej modyfikacji. Grając w gronie znajomych, najpierw wybierasz, czy chcesz pytanie, czy wyzwanie. W tym wypadku, jeśli uważasz, że zadane pytanie będzie np. godzić w Twoją anonimowość lub po prostu nie chcesz się dzielić odpowiedzią na nie, możesz zaproponować wykonanie wyzwania.

Mimo że zabawa odbywa się online, to z pewnością Twoi widzowie skończą napaleni. W końcu będą mogli wyciągnąć od Ciebie nawet bardzo intymne szczegóły. Jednak to Ty tu rządzisz i decydujesz, czym chcesz się podzielić, a czym nie. Obserwuj więc czat i patrz, jakie pytania lub wyzwania padają w Twoim kierunku!

Erotyczna loteria

Co powiesz na to, aby o nagrodzie lub karze stanowił los? Loteria to bardzo atrakcyjny i ciekawy sposób, by zmienić transmisje XXX w pełne rozbawienia i napięcia pokazy. Przygotuj sobie woreczek (najlepiej jakiś ładny, a nie foliówkę). Przyszykuj sobie kilka, kilkanaście karteczek, na których napiszesz różne polecenia. Mogą to być seks zabawy, śpiew, striptiz albo ubranie jakiejś części garderoby. Pamiętaj – los to nie tylko nagrody, ale i kary!

Jaki jest Twój szczęśliwy numerek?

Wybierz liczbę np. od 1 do 50 – to będzie Twój szczęśliwy numerek. Zadaniem oglądających jest go odgadnąć przez wpłacanie odpowiedniej ilości żetonów. Proste i przyjemne, prawda? Przygotuj sobie też tablicę (np. kartkę), na której będziesz zapisywała dotychczasowe próby. Wygrywa oczywiście ten, kto odgadnie tę liczbę.

Jakie przygotować nagrody?

Prawdę mówiąc – najróżniejsze. Wykorzystaj swoją wyobraźnię! W końcu to Twój pokaz i to Ty decydujesz, co możesz podarować swoim widzom, a szczególnie zwycięzcy. Zdziwisz się, ale erotyka to nie jedyne, czego poszukują. Czasem po prostu chcą dosłownie pobawić się lub pogadać z dziewczynami, które, choć wyjątkowe, są zupełnie zwykłe i okazują im trochę zainteresowania.

Możesz więc zwycięstwo wynagrodzić im:

  • wykonując erotyczny taniec,
  • rozbierając się,
  • śpiewając do kamerki,
  • oferując zniżkę na prywatny cyberseks lub seksting,
  • udając orgazm (dodatkowo wykrzykując imię zwycięzcy),
  • grając na wybranym instrumencie

i w każdy dowolny sposób, jaki Ci przyjdzie tylko do głowy.

Jeśli wciąż szukasz inspiracji, jak zagrać z innymi użytkownikami przez Internet w różne gry, możesz podejrzeć inne polskie lub zagraniczne kamerki. Sama zdziwisz się, jak dużo inwencji mają transmitujący sex pokazy, w tym dojrzałe kobiety, które wiedzą, czego chcą i czego od nich oczekują oglądający. Wtedy na pewno znajdziesz ciekawy pomysł na uatrakcyjnienie swoich występów.

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
zalety czterdziestolatka
Wiek nie jest przeszkodą w realizacji planów i zamierzeń. Cz...
Punkt G
Osiągnięcie satysfakcji seksualnej u kobiet jest nieco bardz...
przedwczesny wytrysk
Przedwczesny wytrysk może mieć źródło w problemach zdrowotny...
nuda w związku
Jesteśmy przyzwyczajeni, że o pewnych kwestiach nie rozmawia...
średnia długość członka
Średnia długość członka we wzwodzie wynosi około 13 centymet...