Talaria Resort & Spa

Talaria – wymarzony relaks bliżej niż myślisz

Opublikowano: 16 października 2021

Izolacja wywołana pandemią sprawiła, że jesteśmy spragnieni świeżego powietrza i okazji, żeby wyjść z domu, a najlepiej wyrwać się z miasta. Coraz bardziej doceniamy każdą sposobność, aby zmienić otoczenie, i każdą chwilę relaksu. Koronawirus pokrzyżował też plany wyjazdowe i stanął na drodze zagranicznym wyjazdom. Jednak wcale nie trzeba jechać daleko, aby cieszyć się bajecznym wypoczynkiem i korzystać z wielu dobrodziejstw dla ciała i ducha. Upragniony relaks w najlepszym wydaniu zapewni Talaria Resort & Spa. Przy tej okazji butelka dobrego wina, np. Prosecco exrta dry wprawi Cię w jeszcze lepszy nastrój.

Ten ekskluzywny hotel nie jest po prostu jednym z wielu obiektów typu wellness & spa. Piękny, odrestaurowany XIX-wieczny pałac  oferuje znacznie więcej niż basen i zaplecze z ofertą zabiegów oraz masaży. Właściciele stworzyli kompleks, który zachwyca na każdym kroku i każdemu daje to, czego akurat potrzebuje. Tu można bowiem uciec z miasta, oderwać się od codzienności i poleniuchować w wygodnym, gustownie urządzonym pokoju albo na zadbanym, zacisznym parku z trzema stawami, gdzie nie brakuje zakątków, w których można skryć się przed światem i znaleźć wymarzony azyl. Do dyspozycji gości jest też kameralna altana i biblioteka przylegająca do pałacowej oranżerii. W długie wieczory wyciszeniu przy lekturze i lampce wina sprzyja klimatyczna sala kominkowa.

Talaria Resort & Spa

Można też spędzić czas aktywnie – na basenie, siłowni, na grupowych zajęciach fitness lub warsztatach jogi, albo oddając się swoim ulubionym sposobom na spędzenie czasu, np. grze w bilard albo nordic walking. Atrakcją jest kąpiel w ruskiej bani, łącząca troskę o ciało i zdrowie z błogim relaksem. Dwanaście gabinetów czeka na chętnych, którzy chcą oddać się w ręce profesjonalistów i poznać, czym jest prawdziwa regeneracja w wersji exclusive. Tu bowiem nie tylko poddamy się zabiegom pielęgnacyjnym, ale pozwolimy sobie na prawdziwy relaks w najlepszym wydaniu, korzystając np. ze strefy hamman albo masażu na ciepłym piasku. Brzmi dobrze? A to nie koniec przyjemności!

Talaria Resort & Spa

W stylowym kompleksie pałacowym czeka na gości również cały wachlarz doznać kulinarnych. Ucztę dla podniebienia zapewniają kucharze dwóch restauracji hotelowych: Sophie z letnim tarasem i Susanne połączonej z herbaciarnią. Co ciekawe, w obu można spożywać posiłki w szlafrokach, co pozwala poczuć się w pełni swobodnie. Kiedy najdzie ochota na orzeźwiające, zimno piwo, kieliszek schłodzonego prosecco albo wino do długich wieczornych rozmów, wystarczy skierować kroki do doskonale zaopatrzonego baru Catherine.

Atrakcją dla gości jest też Rybaczówka – specjalne miejsce biesiadne z piecem chlebowym oraz miejscem na ognisko. Taki pomysł na wieczór i integrację z pewnością pozostawi wyjątkowe wspomnienia. Szczególne okazje wymagają wyjątkowej oprawy, dlatego pary z pewnością ucieszy perspektywa romantyczna kolacja w pałacowej wieży z widokiem na park, zarezerwowanej na wyłączność. Od niedawna można zarezerwować również posiłek na pomoście. Czy można wyobrazić sobie lepszą scenerię dla letniego posiłku we dwoje – w promieniach słońca, w otoczeniu zieleni i tafli wody, przy śpiewie ptaków?

Co ciekawe, w weekendy Talaria Resort & Spa działa w unikalnej formule For Ladies Only. Wówczas panie poczują się jak u siebie w domu – bez ograniczeń, nieskrępowane mogą korzystać ze wszelkich dobrodziejstw stworzonych z myślą o ich udanym pobycie. W pozostałe dni tygodnia wszyscy bez wyjątku mogą rozkoszować się pałacowymi wnętrzami, urzekającym otoczeniem i bogatą ofertą atrakcji, które umilą pobyt każdemu, bez względu na upodobania i wizję udanego wypoczynku.

Talaria Resort & Spa

Warto też śledzić zmieniającą się ofertę pobytową w formie pakietów tematycznych, dedykowanych poszczególnym grupom albo skoncentrowanych na określonym rodzaju aktywności. Często pojawiają się też atrakcyjne promocje, gdzie np. w cenie dwóch noclegów można mieć trzy. To dodatkowa zachęta, wobec której nie warto przechodzić obojętnie, niemniej i bez specjalnych bonusów Talaria Resort & Spa kusi i nęci luksusem, stylem oraz pomysłami na wypełnienie czasu. W Trojanowie nie ma miejsca na nudę. Skutecznie zastępuje ją radość z wyboru miejsca wypoczynku. Najlepiej przekonać się o tym osobiście.

Mariusz Gryżewski 

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
Mazury
Przez miłośników turystyki Mazury uznawane są za mie...
Kopalnia Soli w Wieliczce
Nie lubię ciasnych przestrzeni, nie lubię czuć się j...
Wyżyna Krakowsko-Częstochowska to jeden z najpiękniejszych r...
Przeprowadzka na wieś
Przeprowadzka na wieś to pomysł, który chodzi po głowie wiel...
Luksusowe wakacje
Miłośnicy wyspiarskich wakacji z pewnością mają na swoich li...