Soczewki okularowe

Soczewki okularowe – technologia w służbie wzrokowi

Opublikowano: 2 kwietnia 2020

Problemy ze wzrokiem dotyczą bardzo wielu osób niezależnie od wieku, choć oczywiście wzrok ma tendencję do pogarszania się wraz z upływem czasu. Wizyta u lekarza okulisty powinna być również rutynowo wykonywanymi badaniami, których nie można nam zaniedbywać. Wcześnie wykryte wady wzroku mogą być bowiem dziś leczone w sposób niezawodny lub też korygowane za pomocą odpowiednich okularów.

Soczewki to najważniejsza część okularów

Dla wielu rzecz oczywista, ale często wybierając okulary skupiamy się przede wszystkim na ładnych i stylowych oprawkach. Rzecz jasna to ważne, by okulary pasowały do naszego codziennego stylu, ale nie jest to najważniejsza kwestia. Powinniśmy skupić się przede wszystkim na doborze odpowiednich soczewek, które zapewnią najwyższy komfort użytkowania i jednocześnie w najdoskonalszy możliwy sposób będą korygowały posiadaną przez nas wadę wzroku. Soczewki okularowe marki HOYA to najwyższej klasy funkcjonalność optyczna, ale również wytrzymałość na wiele czynników zewnętrznych i estetyka, która również nie pozostaje bez znaczenia w doborze okularów.

Najlepsze soczewki progresywne

Świat optyki został zrewolucjonizowany w momencie powstania soczewek progresywnych. Soczewki takie są doskonale dostosowane do typowych potrzeb osób użytkujących urządzenia z ekranem jak smartfony czy komputery. Pozwalają na płynne zmiany ostrości widzenia z bliskich i dalszych odległości bez wykonywania dodatkowych ruchów głową. Pole widzenia jest doskonale zoptymalizowane w przypadku patrzenia na urządzenia z ekranami, a sama konstrukcja soczewek tego rodzaju pozwala na znacznie lepsze odwzorowanie obrazu i redukcję wszelakich zniekształceń, z którymi zwykle mamy do czynienia w przypadku tańszych szkieł w ich strefach peryferyjnych.

Soczewki jak na miarę – personalizacja

Soczewki okularowe nie muszą dziś być jedynie wytworem bezdusznych maszyn, ale często są czymś więcej. Tworzone są one w oparciu o maksymalną personalizację pod konkretną wadę wzroku i potrzeby Klienta. Dzięki temu osoba, która będzie ich użytkownikiem finalnie znacznie skróci czas adaptacji do użytkowanych szkieł i o wiele szybciej o nich zapomni. Więcej informacji znajdziesz na hoyavision.com/pl/.

Perfekcyjnie dobrane soczewki progresywne pozwalają na osiągnięcie znaczącej poprawy widzenia przy jednoczesnej szybkiej adaptacji do ich użytkowania. Zwiększa to w znaczący sposób komfort użytkowania i sprawia, że osiąga się znacznie lepsze wyniki od strony medycznej. Wzrok jest zmysłem tak istotnym, że nie powinniśmy w jego przypadku oszczędzać na metodach leczenia i jego poprawy. Dobranie odpowiednich szkieł jest kluczowe w takim przypadku.

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
Soczewki fotochromowe
Intensywny tryb życia, pośpiech i różnorodność miejsc, w jak...
laserowa korekcja wzroku
Dzisiejszy świat to postęp technologiczny dotyczący niemal k...
Masturbatory męskie
Tymczasowy brak partnerki nie musi oznaczać, iż w sf...
zegarek do biegania
Lubisz biegać, a od pewnego czasu trenujesz coraz częściej i...
hulajnoga
Hulajnoga elektryczna Spokey MOBIUS to niedrogie urządzenie...